HC Oceláři Třinec » Fanzóna » Ptejte se » Patrik Bartošák
Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 18 odpovědí v této kategorii celkem.


Tomáš Lipovský 26.7.2019, 21:21
Dobrý den, kdy a kde bude nejbližší autogramiáda HC Ocelářů Třinec
Tomáš

Odpověď:
Dobrý den. Nejsem v této otázce moc kompetentní, ale bylo mi řečeno, že autogramiáda bude ve středu 7. srpna v Bystřici po fotbalovém utkání Ocelářů proti Fanklubu. Zveme. Patrik.

Aleš Kijonka 26.7.2019, 13:49
Ahoj Patriku, vítej Oceláři,
můj první dotaz směřuje k Tvému účesu, všiml jsem si, že ač nepatříš k lidem s extravagantní úpravou vlasů, přesto dost razantně měníš celkovou délku. V USA až metalové délky, ve Vítkovicích jsi nosil poměrně krátký sestřih, nyní máš spíše delší kštici, je v tom ukrytý nějaký kód nebo aktuální nálada? V současné době bydlíš mezi beskydskymi giganty Javorovým a Ostrým, už jsi je stihnul navštívit? Vydal ses i například hlouběji do Beskyd? Pokud to zatím nevyšlo, doporučuji hřeben z Malého na Velký Polom, túra nabízí poměrně divokou horskou přírodu. Závěrem dovol, abych Ti popřál hodně štěstí v třineckém týmu a udržení pozice jedničky v reprezentaci:) Držím palce!

Odpověď:
Ahoj Aleši. Nic skrytého bych v tom nehledal. Občas to jsou krátké vlasy, někdy zapustím delší. Mám malého synka, malého psa, věnuji hodně času těmto "aktivitám", mám prostě jiné priority a svůj vzhled moc neřeším, už poměrně dlouho jsem se nestříhal. Přiznávám ale, že delší vlasy se mi vždy líbily, proto aktuálně vypadám takto. Je ale docela možné, že brzy přijde trénink a vlasy mi párkrát spadnou do očí, naštvu se a odpoledne se půjdu ostříhat. I kdyby to mělo být dámské kadeřnictví, tak vlasy jednoduše rychle shodím. S vousy to je podobné, taky na nich nějak nelpím, není to konstantní záležitost. Až bude nálada, tak je prostě oholím, ale teď to absolutně neřeším.

Na Javorovém jsem byl, na Ostrém zatím ne. Mockrát děkuji za rady a tipy na výlet, určitě něco vyzkouším a s našim pejskem se projdu. Díky za přání, vážím si tvých milých slov!

Jan Richter 26.7.2019, 11:25
Zdravím.
Mám dva dotazy.
Pokud byste měl vybrat nejlepší pětku extraligy (2 obránci, 3 útočníci), kdo by to byl?
Kde vidíte problém Vítkovic? Každý rok mají ambice, často se o nich mluvilo jako ”černém koni” extraligy, ale nikdy předpoklady nenaplnily. Kde je zakopaný pes? Kdo je tam tou ”žábou na prameni”?
Děkuji, přeji hodně zdaru v Třinci!

Odpověď:
Taky zdravím a děkuji za přání. Vybrat ideální pětku nebude lehké. Asi bych do obrany dal Ondru Němce z Brna a Filipa Pavlíka z Hradce. Ten má neskutečnou ránu, jako když kopne kůň. Loni mi myslím poslal do branky dvě navštívenky. Co se týká útoku, volil bych složení asi takto: Martin Růžička/Milan Gulaš - Petr Vrána - Martin Erat.

Zřejmě vím, kde je problém, ale nechci ty jednotlivce jmenovat a specifikovat. Byla to poměrně úzká skupina, která už ve Vítkovicích není. To, co z mého pohledu haprovalo, už tam prostě nebude a vidím šanci na nový začátek. Uvidíme, jestli se atmosféra pročistí. K Vítkovicím necítím žádnou zášť, strávil jsem tam dost sezon, za mnohé jsem tomu klubu vděčný, budu jim přát vše nejlepší, pokud nebudou hrát proti nám. Byl čas se posunout do lepšího týmu, ač to někteří v Ostravě neradí slyší.

Dalibor Blažek 24.7.2019, 16:48
Ahoj Patriku,
1) Vnímáš v průběhu komerční přestávky co se děje za mantinelem, když vyjedeš z brankoviště? Nebo jsi v bublině?
2) Výběh na Javorový už byl?
Ať ti to u nás chytá aspoň tak jak ve Vítkách.

Odpověď:
Dalibore, děkuji za přání.

1. Občas ano. Když je zápas náročný, tak rád vnímám, co se děje třeba na tribuně. Ne že bych se díval, kdo má jaké hodinky, kdo má jaký účes, ale všimnu si třeba, kde sedí víc dětí, kde je kotel. Pozoruji spíš celek, žádné konkrétní detaily.

2. Na Javorovém jsme s přítelkyní byli, ale nebyl to výběh ani výšlap. Partnerka totiž byla v té době těhotná, měla asi dva týdny před porodem, proto jsme zvolili výjezd lanovkou. Zvažovali jsme, že zpátky půjdeme po sjezdovce, ale nakonec jsme nechtěli riskovat předčasný porod někde uprostřed cesty. Proto i zpátky to vyhrála lanovka.

Michal Jasný 24.7.2019, 07:31
Čau jak se cítíš před novou sezónou?... A s jakými cilemi do půjdeš minulou sezónu si byl špičkový a hodně se o tebe očekává jak to na tebe působí ten okolní tlak a podobně nebo jak se stim vyrovnáváš? A jak se pro zatím cítíš v týmu a jak si sedíš s kabinou? Díky :)

Odpověď:
Čau. Cítím se výborně, zrovna nám končí poslední týden suché přípravy, od příštího týdne začínají ostré tréninky na ledě, na což se hodně těším. Led je led. Konkrétní cíle si nedávám, z toho jsem vyléčený z Vítkovic. Tam jsem si pokaždé říkal, že by to chtělo nějaký úspěch, ale končilo se už ve čtvrtfinále. Teď jsem samozřejmě v daleko ambicioznějším klubu. Ale pokud bys přesto chtěl něco slyšet, tak to zkusím říct tak, jak to kdysi vyjádřil myslím Dominik Hašek - "Jediným cílem bude vyhrát poslední zápas v play off".

Vlastislav Moldrzyk 24.7.2019, 05:54
Ahoj Patriku. Nepopírám, že jsem spíš konzervativnější typ člověka a proto je mi líto odchodu každého hráče z Třince (Šimona nevyjímaje). Také musím přiznat (Šimone promiň), že jsem Tě vnímal jako nejlepšího brankáře sezony. Otázka zní: jak to bylo myšleno s tvojí strany (viz media), ”tady se cítím doma,, , ve Vítkach jsi se přece také cítil doma. Děkují za odpověď. Vlastík

Odpověď:
Ahoj Vlastíku. Rád vysvětlím, jak to bylo myšleno. Nepovažuji se za rodilého Třinečáka, jak by si někdo mohl myslet a vydedukovat, ale jsem lokální patriot. Doma se prostě cítím v Moravskoslezském kraji, proto jsem šťastný, že mohu v regionu zůstat. Sešlo se to ideálně. Končila mi smlouva ve Vítkovicích, věděl jsem, že tam zůstat nechci a najednou se objevila nabídka z Třince. Moje rodina Třinec miluje, pro tehdy těhotnou přítelkyní Dominiku to bylo rovněž ideální řešení, zůstali jsme tam, kam patříme. Vše do sebe krásně zapadlo jako puzzle.

Michal Kiedron 24.7.2019, 00:40
Dobrý den. Planujete v Třinci zůstat déle než jednu sezónu když jste dál za bydlení v Tyre předem takový balík? Ať se daří.😉

Odpověď:
Michale, velký balík to určitě nebyl, opravdu žádná velká pálka. V Tyře totiž bydlíme v podnájmu. Mám smlouvu na dvě sezony a co bude dál, to nevím. Záleží na mých výkonech a na tom, jestli bude se mnou spokojenost.

Petr Michalec 23.7.2019, 21:49
Ahoj Patriku✌️Laťku máš od Šimona vysokou. Máš nějaky prčovni zážitek se Šimonem z MS🤣

Odpověď:
Se Šimonem to bylo dost veselé, nějakou legrační příhodu bych asi měl, ale raději nebudu prozrazovat detaily :-) Srandu jsme zažili hlavně večer, kdy jsme občas zašli se Šimonem a také s Davidem Musilem v Bratislavě na pivo.

Karin Konečná 23.7.2019, 20:53
Zdravím,
Otázky: jaké máte číslo bruslí (bot) ?
Kolikrát za sezónu zlámete hokejku?

Odpověď:
Taky zdravím, Karin. Mám číslo 45. Spotřeba hokejek je velká. Jedno balení obsahuje myslím dvanáct kusů a za minulou sezonu jsem použil dvě a půl balení. Bude to tedy dohromady zhruba třicet hokejek na rok.

Jiří Kijonka 23.7.2019, 19:58
Ahoj,
1.Máš nějaký rituál před zápasem?
2.Jestli sleduješ střelce druhých týmů jaké volí zakončení a připravuješ se na ně.
Ať se Ti daří!
Kijos🏒🖒😊

Odpověď:
Ahoj Jiří. Klasický rituál to není, ale mám jeden zvyk, který dodržuji před každým zápasem a každou třetinou. Vždy si zajedu do rohu kluziště a zpátky, v brankovišti se rozbruslím vždy stejně. Je to takové obyčejné, ale je to věc, kterou mohu udělat za každé situace.

Tohle jsme dělali na mistrovství světa. Tam jsme ale neřešili u videa do detailu každého střelce, ale rozebrali jsme si, jak soupeři nejčastěji zakončují přesilovky. Většinou mají dvě až tři varianty. Podrobný rozbor je fajn věc, ale někdy to prostě nepomůže. Spíš se snažím průběžně během zápasu číst hru soupeře a sám si některé věci v hlavě analyzovat. Když jsem ještě chytal ve Vítkovicích, věděl jsem, že například Martin Růžička často dostává rychlou nahrávku na kruh a z jedničky pálí golfákem. Na tohle jsme se chystali a stejně mi to tam v prvním utkání play off dvakrát poslal :-)


Další stránky
12>>