Změna v termínech: Oceláři v pátek přivítají Olomouc

18.01.2022 · Redakce
Vedení třineckého klubu bleskově reagovalo na zprávy o odloženém čtvrtečním utkání s Pardubicemi, a po dohodě se soupeřem nakonec v pátek Oceláři odehrají domácí utkání proti Olomouci.

Koronavirová nákaza ruší v Tipsport extralize další naplánované zápasy, zásahy do termínové listiny se tento týden dotýkají i programu třineckých Ocelářů. Ti vinou vysokého počtu nemocných v kabině soupeře nakonec nebudou moct nastoupit ve čtvrtek v domácím televizním utkání 44. kola Tipsport extraligy proti Dynamu Pardubice, místo toho odehrají v pátek 21. ledna po dohodě se soupeřem zápas proti Olomouci.

VOUCHERY NA OLOMOUC ZÍSKÁTE ZDE.

Jak to bude s již rezervovanými vouchery na odložené utkání s Pardubicemi, si přečtěte ZDE

Dynamo kvůli pozitivním testům na koronavirus u několika hráčů svého kádru zrušilo na poslední chvíli i úterní zápas s Olomoucí, která nebude moct nastoupit kvůli nákaze soupeře ani v pátek doma proti Litvínovu.

Sportovní úsek Ocelářů Třinec se tak s vedením HC Olomouc v průběhu dne dohodl na pátečním utkání. Oba týmy tak ve WERK ARENĚ v pátek od 17:00 dohrají své vzájemné utkání, které bylo původně naplánováno na neděli 27. února.

„V nabušené termínové listině s ohledem na pandemickou situaci v zemi a blížící se olympijské hry hledáme každý termín, kdy můžeme hrát. Jednání s Olomoucí byla rychlá, pro naše hráče je dobře, že mohou hrát co nejdřív,“ říká sportovní ředitel klubu Jan Peterek.

Současně se mění také termín 42. kola, které se v Olomouci mělo odehrát v úterý 1. března. Nově se Oceláři na Hané představí v neděli 27. února od 17:00.