Zelená hokeji! Věrní dlouholetí majitelé permanentek mohou díky výjimce na finálová utkání

16.04.2021 · Klub
Poprvé v této sezoně se otevřou brány WERK ARENY našim dlouhodobým fanouškům. Finálová série Generali Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy ledního hokeje mezi HC Oceláři Třinec a Bílí Tygři Liberec se díky výjimce Ministerstva zdravotnictví odehraje před třemi stovkami permanentkářů. Ti však budou muset absolvovat už v sobotu 17. dubna RT-PCR test.

Rozšíření pilotní studie vyjednalo na Ministerstvu zdravotnictví vedení Národní sportovní agentury ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje a oběma finalisty. Ti tak mohou nově počítat s podporou alespoň části svých fanoušků přímo v hledišti svých svatostánků.

Klub HC Oceláři Třinec kvůli brzkému termínu prvních dvou finálových klání nabízí svým permanentkařům možnost absolvovat povinný RT-PCR test v předem daných hodinách přímo ve WERK ARENĚ.

Distribuce vstupenek

Podobně jako při letním Poháru Generali Česká Cup 20 klub zveřejní odkaz, skrze který bude možné proměnit svou permanentku na vstupenku na jedno z finálových klání. Na zápas bude uvolněno 300 míst v hledišti rozvržených dle platných nařízení. Fanoušci si budou moci vybrat místo. Pozor! Držitelům permanentek nevzniká nárok na jejich místo v hledišti! O místě rozhoduje tzv. časová soutěž. Kdo tedy dříve klikne na odkaz a vybere si místo, ten se na zápas dostane. Vyplatí se proto sledovat web a kanály HC Oceláři Třinec na sociálních sítích, případně emailovou schránku.

Snahou klubu je poskytnout zážitek z finálové série s Libercem co největšímu množství našich dlouholetých permanentkářů. Po rezervaci místa dojde k automatické blokaci permanentky. V případě, že nebude využita dovolená kapacita hlediště, permanentky se znovu odblokují.

Podmínky vstupu do WERK ARENY

Maximální počet permanentkářů v hledišti je 300. Musí se jednat o skutečné držitele permanentek. Před vstupem do WERK ARENY se musí prokázat negativním RT-PCR vyšetřením na přítomnost koronavirového onemocnění, který není starší než 48 hodin. Ke vstupu do WA budou sloužit oddělené vchody. Při vstupu do WA vyplní permanentkáři dle podmínek udělené výjimky tzv. Selfreporting formulář. Což je čestné prohlášení se základními údaji o návštěvníkovi, který podepsáním potvrzuje, že byl negativně testován RT-PCR testem a nemá příznaky respiračního onemocnění COVID-19.

V průběhu utkání musí mít všichni přítomní diváci nasazený respirátor (třídy KN95 nebo FFP2), sedět smí odděleně, a to nejméně 2 metry od ostatní. K zajištění všech protiepidemiologických opatření to tedy znamená sezení ob řadu a dvě místa v oddělených sektorech.

Povinnost negativního RT-PCR testu se nevztahuje na osoby, které prokazatelně prodělaly onemocnění COVID-19, absolvovaly podle platných opatření povinnou izolaci ve stanoveném rozsahu a od prvního takového výsledku neuplynulo déle než 90 dní. Je třeba doložit potvrzení (sms, lékařská zpráva)

Testování metodou RT-PCR

Díky podpoře dlouholetého sponzora Ocelářů, který si nepřeje být jmenován, mohou permanentkáři absolvovat bezplatně RT-PCR test přímo ve WERK ARENĚ.

V případě, že proměníte svou permanentku na vstupenku na utkání v neděli 18. dubna 2021:

V případě, že proměníte svou permanentku na vstupenku na utkání v pondělí 19. dubna 2021:

Na testování je nutné přinést platnou vstupenku, kartičku pojištěnce a doklad totožnosti.

Upozornění:

Z bezpečnostních důvodů nebudou v době konání finálových utkání otevřeny bufety ve WA. Žádáme návštěvníky, aby se zdržovali pouze v sektoru, který mají uvedený na vstupence. Zároveň z důvodu zamezení šíření koronavirového onemocnění žádáme, aby se fanoušci neshlukovali a drželi se pouze na místě uvedeném na vstupence. Po skončení utkání je nutné neprodleně opustit prostory WA vchodem uvedeným na vstupence.

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno