Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Zbyněk Irgl: Za tyhle body jsme nesmírně rádi!

15.10.2017 · Martin Stebel
Druhé víkendové střetnutí na kluzišti soupeřů zvládli Oceláři mnohém lépe. Po pátečním nezdaru v Pardubicích tentokrát díky koncentrovanému výkonu urvali komplet bodů na ledě Mladé Boleslavi. Autorem rozdílové trefy byl bývalý kapitán ZBYNĚK IRGL, pro kterého to byla letošní druhá branková radost.

Vezete do WERK ARENY cenné tři body, ale v závěrečných minutách to byla pořádně náročná šichta, že?

Někdy to tak bývá. Soupeřům se podaří gól a nakopne je to. My jsme se o výsledek museli obávat opravdu až do samotného konce. Boleslav už za stavu 0:3 neměla co ztratit. Říká se, že vést o tři góly, je ten nejhorší výsledek, tým si už může myslet, že má vyhráno, ale v hokeji se to může rychle změnit. Myslím, že mohu mluvit za celý tým - za dnešní tři body jsme nesmírně rádi!

Zásadní podíl na vítězství má bezesporu Šimon Hrubec, který vás ke konci výrazně podržel...

Šimon to vzadu neskutečně zavřel. Řekl bych, že takových pět zákroků by zasloužilo nominaci do ankety "zákrok roku". Souhlasím s tvrzením, že tři body jsou z velké části jeho zásluha.

V extralize jste druzí ve statistice procentuální úspěšnosti přesilovek. V Mladé Boleslavi vám ale tahle herní varianta moc nevycházela...

Dnes bych to na přesilovky neházel, vedli jsme o tři góly, což by měl být dostačující náskok. Dvě třetiny byly v našem podání výborné. Bohužel zkraje třetí části jsme inkasovali, začali jsme se trochu zbytečně zatahovat, soupeř byl jednoduše všude.

Letos se ti střelecky moc nedaří, tohle byl druhý zásah. Po dnešní trefě byla patrná velká radost, že se to znovu po delší době povedlo...

Čekání na gól bylo opravdu poměrně dlouhé, docela jsem o tom v těchto dnech uvažoval. Říkal jsem si, že mám před sebou dalších zhruba čtyřicet zápasů. V duchu jsem si proto opakoval: "Pojď hrát, makej!"

Prohlédněte si videozáběry nejdůležitějších okamžiků z duelu Ocelářů v Mladé Boleslavi ZDE

×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Škoda Plzeň
HC Oceláři Třinec