WERK ARENU čekají oslavy hokeje

22.06.2020 · Klub
Dokážete vypálit stejně tvrdou ránu jako kanadský bek Shea Weber nebo napodobit úspěch Davida Pastrňáka v přesnosti střelby z roku 2019? Přijďte o víkendu 27. června a 28. června do třinecké WERK ARENY a porovnejte na dálku své výkony s hvězdami nejprestižnější ligy světa. V rámci akce se můžete těšit také na setkání s úspěšnými českými hráči nebo besedy se zajímavými hosty.

Jeden z nejpopulárnějších sportů v České republice se opět začíná hlásit o slovo a první velká akce, jejímž hostitelem bude WERK ARENA, se pod Javorovým uskuteční už v sobotu 27. a neděli 28. června.

„Je pro nás obrovská čest, že akce letos dorazí právě do Třince. Zatím jsme jediným evropským městem, kde se letos uskuteční, a myslím, že se všichni hokejoví fanoušci mají na co těšit. Pro děti by to mohlo být krásné zakončení školního roku,“ uvedl k chystané akci sportovní ředitel třineckého klubu Jan Peterek.

Už brzy ze Severní Ameriky do Třince dorazí kamiony plné hokejových aktivit a na ploše WERK ARENY si o víkendu budete moci otestovat rychlost a přesnost své střelby nebo práci s holí na Super Dekeru a na dálku porovnat své výkony s hvězdami NHL. Po dlouhé době se ve WERK ARENĚ bude hrát také hokej, ačkoli na ten reálný si ještě budeme muset pár týdnů počkat. Vybudováno bude hřiště pro zápasy bez bruslí a chybět nebude ani koutek s PlayStationem a hrou NHL 2020 pro měření sil v esportovém prostředí nebo Stiga hokej.

Hokejové oslavy pod Javorovým si nenechají ujít ani současní a bývalí čeští hráči. Potkat v třinecké aréně budete moci například olympijského vítěze z Nagana a dvojnásobného mistra světa Davida Moravce nebo třineckého rodáka Lukáše Jaška. A WERK ARENU navštíví také Petr Kalus, který do zámořské NHL nakoukl v dresu Bostonu Bruins. Kompletní seznam hostů i času jejich autogramiád najdete na přiloženém plakátu.

Na své si přijdou i rodiče mladých hráčů. Jak už jsme zmiňovali v textu výše, kromě hokejové zábavy máme připraveny také besedy se zajímavými hosty. Co prozradí o výchově úspěšných útočníků Ondřeje Paláta a Marka Daňa jejich otcové Pavel Palát s Jozefem Daněm? Jak probíhá letní příprava českých hráčů z NHL pod taktovkou Radima Poláška? A podrobněji se podíváme také na zvládání nervozity, rozvoj sebedůvěry nebo zlepšení výkonnostní konzistence se sportovním psychologem Václavem Petrášem. Podobně jako u autogramiád najdete časy jednotlivých besed na přiloženém plakátu.

Vstup na celou akci je zdarma.

Bezpečnostní opatření

Na základě opatření, která vydala krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě, budou v třinecké aréně během posledního červnového víkendu platit následující pravidla:

Do prostor WERK ARENY budete moci vstoupit pouze s rouškou, šátkem či jinou ochranou úst a nosu a k dispozici budete mít nádobu s dezinfekčním prostředkem s virucidním účinkem pro dezinfekci rukou.

Ve stejný čas bude ve WERK ARENĚ moci být maximálně 500 osob.

Všechny účastníky víkendové akce také žádáme o dodržování dvoumetrového odstupu od ostatních osob, s výjimkou osob žijících v jedné domácnosti.

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary