Vyjádření k aktuální situaci Vladimíra Draveckého ve slovenské reprezentaci

17.12.2017 · Martin Stebel
V neděli 17. prosince se Oceláři vrátili do tréninkového procesu. Svěřenci trenérského dua Varaďa-Zadina v úterý dokázali postoupit mezi čtyři nejlepší celky v Champions Hockey League a už za pár dnů je čeká další extraligový souboj, ve kterém se představí na ledě Hradce Králové. S třineckým týmem se připravuje rovněž VLADIMÍR DRAVECKÝ, který byl před víkendem vyřazen ze slovenského národního výběru, kvůli porušení životosprávy. Přinášíme jeho vyjádření k inkriminované situaci, které poskytl Slovenskému svazu ledního hokeje.

"Situace, ke které došlo, mě velice mrzí. V osobním životě prožívám náročnější období, ale to mě neomlouvá. Chtěl bych se touto cestou omluvit vedení Slovenského hokejového svazu, spoluhráčům a taky fanouškům. Zároveň chci poprosit média, aby respektovala moje soukromí a poskytla mi prostor k vyřešení komplikované životní situace. Věřím, že se budu moci naplno věnovat hokeji, sezoně v klubu a v budoucnu ještě zabojuji o reprezentační dres," sdělil bývalý kapitán národního týmu Slovenska Vladimír Dravecký.

"HC Oceláři Třinec nebudou situaci, která se stala v Norsku, nijak dál řešit. Nejde o problém, který by se bezprostředně dotýkal našeho klubu, protože k Vladovu vyřazení ze slovenské reprezentace došlo v době, kdy hráči Ocelářů dostali po svém postupu do semifinále Champions Hockey League od trenéra Varadi volno a Vladimír Dravecký byl v té době navíc v režimu slovenské hokejové reprezentace," uvedl dnes tiskový mluvčí Ocelářů Radim Sajbot.

Odehrané v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno