Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Vstupenky na druhou čtvrtinu Tipsport extraligy v prodeji!

09.10.2019 · Klub
Obhájci titulu vstoupili do nového ročníku Tipsport extraligy pravou nohou. V domácím prostředí drží neporazitelnost a v podobném trendu budou chtít pokračovat i v dalším průběhu sezony. K tomu ale nutně potřebují vaši vydatnou podporu z hlediště. Už nyní zahajujeme prodej vstupenek na domácí zápasy ve druhé čtvrtině základní části Tipsport extraligy. Přinášíme přehled konkrétních utkání s rozdělením do jednotlivých cenových kategorií.

V nové extraligové sezoně fungujeme se zbrusu novým zprostředkovatelem online prodeje vstupenek, kterým je firma Enigoo. S tím souvisí i novinka v podobě zavedení tzv. variabilního ceníku vstupenek, který více než kdy v minulosti zohledňuje zájmy fanoušků a jejich peněženek. V praxi to znamená, že lístky na nejatraktivnější utkání základní části (kombinace soupeř + hrací den včetně času úvodního vhazování atd.) sice budou stát o něco víc než v minulosti, na druhou stranu na některé soupeře a v některé hrací dny se budou prodávat lístky výrazně levněji než dříve.


VSTUPENKY ZAKOUPÍTE ON-LINE ZDE


UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE KE VSTUPNÉMU:

Děti do 100 cm mají vstup zdarma bez nároku na místo.

Děti do 150 cm a držitelé průkazu ZTP mají nárok na slevu 50% z ceny vstupenky do sektorů B, C, D, F, G, H a stání.

ZTP/P +1 osoba jako doprovod – po předložení průkazu vstup zdarma (omezená kapacita 10 osob – nutno hlásit minimálně s předstihem jednoho pracovního dne na beata.ciencialova@hcotrinec.cz).