Vrána: Jde do tuhého, čekám emoce a velké tempo

19.03.2023 · Adam Sušovský
Je to tady, start čtvrtfinále Generali Česká pojišťovna play off 2023 se nezadržitelně blíží, Oceláři jsou v Praze a už v neděli odpoledne budou poprvé čelit ambiciózní Spartě. A to i s kapitánem Petrem Vránou!

Jeho návrat do sestavy po vleklém zranění, to byla doslova vzpruha a uklidnění pro Oceláře!

Petr Vrána naskočil do sestavy Třince právě včas, na konci základní části se dostával do tempa, v sérii s Litvínovem ale výstavní akcí rozhodl poslední třetí zápas série a dotlačil svým gólem Oceláře do čtvrtfinále. I v něm bude jeho pohoda, zkušenosti a chladná hlava cítit. Kapitán Petr Vrána, který dřív nosil kapitánské céčko také na dresu soupeře, je ready!

"Sparta je těžký soupeř, ale když chce člověk postoupit dál, musí porazit všechny," říká s velkým nadhledem Vrána starou hokejovou pravdu. Že Třinec skončil v základní části "až" šestý? Nevadí. Play off je nová soutěž a předsezonní cíle Ocelářů platí. Dojít co nejdál.

"Všichni se hodně těšíme, protože v O2 areně má být hodně diváků, u nás také. Loni jsme spolu hráli finále, takže věřím, že ta série bude mít hodně energie a emocí. Základ Ocelářů je pořád stejný. Snažíme se mít v kabině pořád stejné nastavení, i když změn (v týmu) letos bylo víc. Ale teď jsme ve čtvrtfinále, máme proti sobě Spartu a věříme, že navážeme na výsledky z předchozích let," říká třinecký kapitán.

Série startuje v neděli ve 14:00 na ledě Sparty, hokejový trhák vysílá v přímém přenosu stanice O2 TV Sport.