Víkend pro děti s Oceláři!

01.10.2019 · Klub
Tohle bude pestrý víkend, plný her a zábavy! K atmosféře podzimu už od nepaměti patří zvyk, který si oblíbily zejména děti - pouštění draků. Tuto tradici se snaží dodržovat rovněž v Karpentné, kde připravili další ročník Drakiády. Ta se letos bude konat v sobotu 5. října od 15:00 hodin. Víkend s Oceláři ale bude pokračovat i den poté, v neděli ve WERK ARENĚ, kde na děti čeká spousta dalších zajímavých atrakcí. Bavte se s Oceláři!

Kdo dorazí na sobotní Drakiádu, ten rozhodně nebude litovat. Skvělé jídlo i pití, regionální muzika, zajímavá tombola (výtěžek poputuje na konto NF Oceláři) či oblíbená autogramiáda vybraných Ocelářů (Jiří Polanský, Aron Chmielewski, Erik Hrňa).

A navíc - v rámci víkendu pro děti mohou všichni účastníci získat ocelářské PEXESO! K tomu je ale zapotřebí posbírat tři nálepky. Tu první dostanou děti poté, co donesou na Drakiádu létajícího dráčka.

Další nálepky budou k mání v neděli, před domácím duelem Ocelářů proti Karlovým Varům. Dětská zóna bude v areálu na Frýdecké ulici otevřena od 13:00 hodin. Druhou podmínkou k získání nálepky je, aby děti navštívily atrakci společnosti M&M reality před WERK ARENOU. Poslední třetí nálepku bude možno obdržet během zastávky ve fanzóně (vevnitř, venku).

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary