Partnerský klub Nadační fond
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Velká škoda, hlesl Jan Peterek

25.10.2013 · Martin Stebel
Dal vedoucí branku a také v dalším průběhu utkání vyčníval. Po marodce se vrátil na extraligový led a v úvodní třetině se prezentoval první trefou letošní sezony. Přesto po nepovedeném střetnutí tradičně dobře naložený veterán smutnil. V press zóně nejlepší muž domácích jen velmi nesnadno hledal vhodná slova, kterými by vysvětlil výkon svého kolektivu.

Honzo, návrat do sestavy jste oslavil brankou, ale Hradec bodově Werk arénu vyloupil. Kde spatřujete důvody?

Před zápasem jsme si připomínali, že Hradec Králové má z celé extraligy nejlepší bilanci na hřištích soupeřů. Dnes se to potvrdilo, byli lepší, efektivnější v koncovce. Začátek nám díky šťastnému gólu vyšel, další průběh zápasu byl ale z naší strany špatný. Velká škoda.

Co říct na téma vaší branky?

Bylo to se štěstím, myslím ale, kdyby to nebyl vlastní gól, stál tam Růža a ten by zakončoval do prázdné branky. K hokeji takové šťastné góly občas patří.

Druhý třinecký zásah byl z kategorie kuriózních. Podobný "vlastenec" byl k vidění v loňském play-off proti Spartě...

Vypadá to, že na tyhle góly jsme specialisté, asi se tomu budeme věnovat častěji (usmívá se).

Velký zápas odehrál váš bývalý parťák z útoku Jaroslav Kudrna....

Kudrnka měl svůj den, prožil tady krásné sezony a zřejmě si na to vzpomněl, vrátilo se mu to. Dnes mu vyšlo naprosto vše. Sice nás porazil, já mu to ale přeji. Dlouho byl zraněný, dnes ale potvrdil své kvality.

Trenéři vás často posílali na přesilovky, během kterých jste se netradičně pohyboval na modré čáře. Při vší úctě, nejste typický ostřelovač z této vzdálenosti...

Pepík Hrabal měl menší zdravotní problémy a zaskočil jsem na přesilovce já. Přiznejme si to, Pepík také není typický obránce, je to v podstatě útočník, proto mě jednoduše asi hodili na přesilovku místo něj.

V několika zápasech jste absentoval kvůli zdravotním patáliím. Je momentálně vše v pořádku?

Cítím se dobře, jen je škoda, že se nevyhrálo, to opravdu mrzí. Z výsledku jsem hrozně zklamaný. Momentálně je zdravotně vše v pohodě, musím to zaklepat. Snad to vydrží.

×
Dnes v 15:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
HC Škoda Plzeň