V předvečer utkání s Plzní zdolali Oceláři Indiány na virtuálním ledě 5:0

16.02.2021 · Jakub Kotajny
Na pět zápasů se po dnešku protáhla vítězná série třineckých hráčů v rámci ENYAQ HOCKEY LEAGUE. Po vítězství 4:1 nad pražskou Spartou se Oceláři vrátili ke svým vítězstvím bez ztráty jediného zápasu a během posledních pětadvaceti soubojů tak uhráli skóre 24:1, dnes totiž zdolali trápící se Plzeň výsledkem 5:0.

První zápas dne nám přinesl střetnutí Jana "Honzicek1992" Budaye s Dominikem "Domin" Humpálem. Souboj jedniček byl tím vůbec nejnapínavějším a nejtěsnějším, co celé měření sil přineslo a Honzicek1992 v něm nakonec dokázal svého soka zdolat poměrem 8:5.

Josef "Pepcastachurcik" Stachura byl před svým duelem s Filipem "Phil93" Strnadem jasným favoritem a tuto predikci jasně v průběhu celého zápasu i dokazoval. Phil93, který ve třetí kvalifikaci EHL nestačil na třineckého Honzicka1992 poměrem 6:2 byl tentokrát smeten jiným zástupcem třinecké organizace výsledkem 5:0 z pohledu Josefa Stachury.

Jako třetí pak přišlo na řadu měření sil mezi Jakubem "Jackey" Michálkem a Michalem "vajdic" Vajdou. I vítězství v zápase trojek, které bylo zároveň soubojem mezi dvěma vítězi finále kvalifikace, nakonec putovalo do rukou třineckého hráče. Jackey totiž navázal na dobré výsledky z předešlých utkání a zvítězil 6:1, čímž zajistil Ocelářům jistotu tříbodového zisku.

Ve čtyřhrách tak mohli hráči z pod Javorového hrát bez jakéhokoliv tlaku, zbylá dvojice utkání však skončila dříve, než stihla začít. Za rozhodnutého stavu se hráči Plzně rozhodli zbylé zápasy kontumovat a do zápasové minitabulky si tak Oceláři připsali dvě kontumační výhry 5:0. Stejným výsledkem tedy nakonec celé klání skončilo a Třinec už čekají před zahájením vyřazovací fáze jen dva zápasy. V sobotu vyzvou hráči z pod Javorového České Budějovice, celou základní část pak zakončí v neděli soubojem s karlovarskými Energetiky.

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary