Turnaje mládeže: Mladí Oceláři sbírali další zkušenosti

30.03.2023 · Martina Sikorová
Ve svých soutěžích už mají dobojováno, sezona ale ještě pro žákovské týmy Ocelářů neskončila. Závěr března třineckým hokejistům zpestřila hned trojice turnajů.

Pátá třída si zahrála na turnaji v Břeclavi

Po turnaji v Popradu se svěřenci trenéra Filipa Ohery v sobotu 25. března představili v Břeclavi. Tam mladí Oceláři změřili síly s domácímý týmem, Jihlavou, Slavií a Olomoucí a přestože se jim v zápasech střelecky příliš nedařilo, domů si přivezli spoustu cenných zkušeností.

Čtvrtá třída urvala v Plzni stříbro

Svěřenci trenéra Roberta Jaglářa se v pátek 24. března vydali do Plzně, kde se zúčastnili třídenního turnaje. V základní části skončili mladí Oceláři na čtvrtém místě, v play off pak rozjeli krasojízdu. Z cesty nejprve třinečtí hokejisté odstavili Liberec, pak si vyšlápli na vítěze základní části z Plně a ve finále až po samostatných nájezdech prohráli s Letňany. Pod Javorový tak putovaly parádní stříbrné medaile.

První třída poprvé na mezinárodní scéně

Hráči první třídy se o uplynulém víkendu vydali do polského města Tychy, kde si zahráli na mezinárodním turnaji předškoláků. V pátek 24. března byla na programu základní část, kterou tým A ovládl a tým B skončil pátý. V sobotu 25. března už se šlo do play off, které týmu A přineslo třetí místo a tým B se umístil na šesté příčce.