Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Trojice Ocelářů v EHL nestačila na Litvínov

18.01.2021 · Jakub Kotajny
Po prohře s Olomoucí si trojice Honzicek1992, Pepcastachurcik a Jackey chtěla spravit chuť na reprezentantech litvínovské Vervy. Bohužel ani jednomu z hráčů Třince gólově nevyšlo utkání jeden na jednoho a tak ani pozdější výhra Jana Budaye a Josefa Stachury nemohla odvrátit třetí prohru této sezóny.

Do zápasové vřavy se jako první vrhnul Jan ´Honzicek1992´ Buday, proti kterému se postavil Patrik ´Winci´ Wenzel. Litvínovská jednička v dosavadním průběhu sezóny našla přemožitele pouze dvakrát, bohužel však proti třineckému hráči chytla gólovou slinu a poměrem 7:4 poslala Chemiky do vedení.

Druhý zápas nabídl střetnutí Josefa ´Pepcastachurcik´ Stachury a Radka ´Kumbik´ Kubery. Ex-boleslavský hráč ve službách Severočechů bohužel předvedl, proč v minulém roce v drese Bruslařů ovládl celou EHL, a třineckého hráče hry NHL 21 zdolal výsledkem 4:2.

Bohužel ani Jakub ´Jackey´ Michálek nedokázal prolomit smůlu třineckých Ocelářů v soubojích jeden na jednoho a Miroslavu ´TheNotorik´ Šmokovi podlehl těsně 1:2.

Drobnou vzpruhou, která už ale ve finále prohru zvrátit nemohla, bylo vítězství v úvodním duelu dva na dva, kdy Honzicek1922 a Pepcastachurcik přehráli dvojici výše nasazených hráčů Litvínova výsledkem 4:3.

Svou štěstěnu ale Honza Buday nepřenesl do zápasu s Kubou Michálkem, kde po vyrovnané bitvě s Wincim a TheNotorikem padli dvoubrankovým rozdílem 2:4.

Konečn