Trio Ocelářů ve výběru na repre turnaj v Malmö

04.02.2021 · Martin Stebel
Trenérský štáb české hokejové reprezentace ve čtvrtek oznámil nominaci na blížící se turnaj Beijer Hockey Games, jenž se od čtvrtku 11. do neděle 14. února uskuteční ve švédském Malmö. V národním výběru znovu nechybí několik třineckých Ocelářů. Pozvánku tentokrát obdržel obránce David Musil a útočníci Matěj Stránský s Michaelem Špačkem.

Česká reprezentace vstoupí do Beijer Hockey Games ve čtvrtek 11. února, od 19 hodin nastoupí proti Švédsku. O víkendu pak Češi hrají s Finy (13. února od 12:00) a s Rusy (14. února od 12:00). Všechny zápasy odvysílá Česká televize na stanicích ČT sport a ČT2.

Nominace Česka na Beijer Hockey Games

Brankáři:
Patrik Bartošák (Lahti, Finsko), Dominik Hrachovina (Tappara Tampere, Finsko), Nick Malík (Sault Ste. Marie, OHL).

Obránci:
David Musil (HC Oceláři Třinec), Michal Moravčík (Tappara Tampere, Finsko), Lukáš Klok (Lukko Rauma, Finsko), Jakub Galvas (Jukurit Mikkeli, Finsko), Libor Šulák (Kärpät Oulu, Finsko), Ondřej Vitásek (Bílí tygři Liberec), David Němeček (HC Sparta Praha), Filip Král (HC Kometa Brno).

Útočníci:
Matěj Stránský, Michael Špaček (oba HC Oceláři Třinec), Michal Birner, Radan Lenc (oba Bílí Tygři Liberec), David Tomášek (HC Sparta Praha), Petr Holík (HC Kometa Brno), Jiří Smejkal (Tappara Tampere, Finsko), Radek Koblížek (Kärpät Oulu, Finsko), Jan Ordoš (Oskarshamn, Švédsko), Ondřej Roman, Matěj Blümel (oba HC Dynamo Pardubice), Jakub Flek (HC Energie Karlovy Vary), Petr Kodýtek (HC Škoda Plzeň), Dominik Lakatoš (HC Vítkovice Ridera), Oscar Flynn (BK Mladá Boleslav).