Prodej nových permanentek na sezonu 2020/2021

08.06.2020 · Klub
Tři měsíce před očekávaným startem extraligového ročníku 2020/2021 přinášíme fanouškům informace o permanentních vstupenkách pro sezónu 2020/2021.

Permanentní vstupenky pro sezónu 2020/2021 v rámci první vlny prodeje, která byla určená pro stávající permanentkáře a také pro zájemce o permanentní vstupenky na dosud neobsazená sedadla, skončila ve středu 8. července. Druhá vlna začala v pondělí 13. července a skončí 4. srpna. V prodeji jsou všechna dosud neprodaná místa a propadnuté rezervace.

Permanentní vstupenky se před startem extraligového ročníku 2020/2021 dočkaly redesignu a fanouškům také od nadcházející sezóny nabídnou nové funkce. Všechny výhody nových permanentních vstupenek, změny v hledišti WERK ARENY i refundační systém v případě pokračujících vládních opatření vám představíme v textu níže.

Cena permanentních vstupenek se oproti předešlému ročníku zvyšuje, nikoliv však pro stávající majitele permanentek, kteří měli v sezóně 2019/2020 zakoupené celosezónní permanentky (tzn. včetně play-off). Vzhledem k neuskutečnění Generali Česká pojišťovna play-off si budou moci všichni tito příznivci Ocelářů pořídit nové permanentky za loňské ceny.

Cena permanentních vstupenek na sezónu 2020/2021

Srovnání celosezónní permanentky a permanentky na základní část

Zvýhodněné permanentky a slevy

• Nepřenosné studentské permanentky s fotkou – 20 % sleva do sektorů B, C, F, G, H a D při předložení potvrzení o studiu

• Celosezónní dětské permanentky pro mládež od 100 cm do 150 cm výšky – 1 500,- Kč do všech sektorů

• Děti do 100 cm – vstup zdarma bez nároku na místo

• Důchodci a senioři - 20 % sleva do sektorů B, C, F, G, H a D

• ZTP – 50 % sleva do sektorů B, C, F, G, H a D

• ZTP/P – vstup zdarma do sektorů B, C, F, G, H a D

Jak už jsme zmiňovali, všichni fanoušci Ocelářů, kteří si permanentní vstupenku pro nadcházející ročník pořídí, si z WERK ARENY domů odnesou novou permanentku v novém designu a s novými funkcemi. Proto při prodeji permanentních vstupenek upřednostňujeme jejich zakoupení na pokladnách WERK ARENY, kde vám budeme moci vaši novou permanentku obratem předat. Pokud však nejste z Třince a okolí nebo se do haly nedostanete, můžete si permanentní vstupenku zakoupit on-line ZDE a případně si ji nechat zaslat domů za poštovné ve výši 99,- Kč.

Novinky

Permanentky pro extraligovou sezónu 2020/2021 navíc fanouškům nabídnou také několik nových funkcí. Všechny naše permanentní vstupenky budou nově obsahovat QR kód, který umožní fanouškům spárovat svou permanentku s ocelářskou aplikací a následně si ji v on-line prostředí jednoduše prodloužit také pro další extraligové sezóny. A pokud ještě ocelářskou aplikaci ve svém mobilním telefonu nemáte, všechny podstatné informace i instrukce, jak si aplikaci stáhnout, najdete ZDE.

Další podstatná změna se týká samotného hlediště WERK ARENY. Sektory A a E se v mezisezónním období dočkaly rozšíření a všechna sedadla v hale byla následně přečíslována. Pokud si tedy plánujete koupit permanentní vstupenku na své oblíbené místo v aréně, starý i nový plánek hlediště WERK ARENY najdete v přiložených odkazech - WERK ARENA - nové hlediště, WERK ARENA - původní hlediště.

Refundační systém

Ikdyž si to nikdo z nás nepřeje, bohužel i nadále existuje varianta, že sezóna 2020/2021 odstartuje bez přítomnosti fanoušků v hledišti nebo pro jednotlivá utkání budeme moci využít pouze částečnou kapacitu arény. Jak budeme postupovat v případě, že se nebudete moci určitého počtu zápasů zúčastnit? Vše bude záležet na tom, zda společně s novou permanentkou využijete také ocelářskou aplikaci či nikoli.

Pokud svou permanentní vstupenku s ocelářskou aplikací provážete, v rámci aplikace vám za každé utkání, které odehrajeme bez anebo s omezeným počtem diváků, na permanentku nahrajeme stanovenou částku dle tabulky níže. Takto získané peníze budete moci v rámci aplikace využít pro nákup ve Fanshopu, pro pořízení vstupenky nebo jako slevu pro nákup permanentky na sezónu 2021/2022. Pokud budete v nové sezóně využívat permanentní vstupenku bez ocelářské aplikace, získané peníze budete moci využít pouze jako slevu pro nákup permanentky na sezónu 2021/2022.

Včasný nákup permanentních vstupenek se v letošním roce může opravdu vyplatit. V případě, že by vládní nařízení neumožnilo pořádání akcí v rámci kapacity WERK ARENY a budou povoleny pouze akce s nižší návštěvností (s omezenou kapacitou WERK ARENY) - klub HOCKEY CLUB OCELÁŘI TŘINEC, a.s. si vyhrazuje právo upřednostnit v rámci omezené kapacity WERK ARENY majitele permanentních vstupenek, kteří zakoupili své nové permanentky mezi prvními.

Refundační systém ovšem platí pouze pro utkání základní části Tipsport extraligy, nikoliv pro přípravná utkání, Generali Česká Cup a Champions Hockey League.

Refundační systém v případě odehrání zápasů s prázdným nebo kapacitně omezeným hledištěm pro základní část Tipsport extraligy

Držitele celosezónních permanentek (tzn. včetně play-off) ze sezóny 2019/2020 (kteří si zakoupili permanentku za loňskou cenu)

Noví držitelé permanentek na sezónu 2020/2021

Vše výše popsané se týká pouze hokejových utkání organizovaných klubem HOCKEY CLUB OCELÁŘI TŘINEC, a.s. pořádaných ve WERK ARENĚ.

INFOLINKA

Ti z Vás, kteří mají dotaz týkající se aktuálního prodeje permanentních vstupenek na sezónu 2020/21, mohou využít infolinku na telefonním čísle +420 461 049 232.

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary