Starší dorost si poradil s Vsetínem!

29.11.2016 · Martina Sikorová
Třinečtí mladíci se ve dvanácté minutě ujali vedení po trefě Marka Havránka a svůj náskok v průběhu prostřední dvacetiminutovky ještě navýšili. Krátce po příchodu ze šaten zvýšil na 2:0 Dominik Molin a v přesilových hrách následně skóre upravili obránci Jakub Michálek s Filipem Ruferem. Vsetín poté sice snížil, víc už mu ale svěřenci trenéra Šimíčka nepovolili a došli si za tříbodovým vítězstvím.
28.kolo, úterý 29.11.2016
Vsetín
4:1
MINI WERK ARENA
Třetiny: 1:0, 3:1, 0:0  Branky a nahrávky: 12. Havránek (Najsar, Krzak), 22. Molin (Rufer, Michálek), 32. Michálek (Havránek), 36. Rufer (Przybyla, Molin) - 40. Matiaško (Klímek). Rozhodčí: Kašinský - Marek, Stonavský. Vyloučení: 2:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 45. Střely na branku: 36:21. Průběh utkání: 4:0, 4:1.
Štěpánek - S. Radzienciak, Krzak, Rufer, Timotej Marguš, Michálek - Havránek, Tománek, Klocek, Przybyla, Peterek, Raška, Indrst, Plandor, Papaj, Najsar, Molin
Chrástecký (41. Sachr) - Ondračka, Mar, Paroušek, Lukačka, Kollár, Pařízek, Klauda - Lašák, Hrňa, Klímek, Matiaško, Liška, Šánek, Jenáček, Kovacs, Koňařík