Souboj individualit startuje: Oceláři se zapojili do soutěže Extraligová NEJ

17.08.2022 · Adam Sušovský
Už šestým rokem bude i letos pokračovat populární projekt z dílny HokejkaTV: Do souboje hráčských individualit se zapojili i vybraní Oceláři, jak si v konkurenci dalších hvězd Tipsport extraligy vedli se dozvíte v průběhu sezony.

Třinečtí Oceláři v úterý dopoledne absolvovali další trénink před startem ostré sezony, a hned po něm se vybraná pětice z nich přímo na ledě WERK ARENY zapojila do populárního projektu Extraligová NEJ.

Do soutěže hokejových individualit Oceláři nominovali do pěti disciplín pět různých zástupců. Patrik Hrehočák bude bojovat o titul nejrychlejšího hráče soutěže, Martin Růžička soutěží v kategorii nejšikovnějších hráčů, Ondřej Kacetl zase v kategorii nejšikovnějších gólmanů. O nejlepší střelu z první bojuje Erik Hrňa, o tu vůbec nejprudší zase Martin Marinčin.

Jak si Oceláři v jednotlivých dovednostních disciplínách vedli, to se fanoušci dozví v průběhu sezony na webu hokej.cz.