Sleduj přenosy na HokejkaTV a podpoř Oceláře!

10.09.2020 · Klub
Sezona 2020/21 bohužel odstartuje s omezeným počtem diváků v hledišti stadionu. Pro HC Oceláři Třinec tato omezení představují ztráty ze vstupného, které tvoří část příjmů. Klub proto vítá společnou iniciativu marketingového partnera BPA a generálního partnera TELH společnosti Tipsport generovat dodatečné příjmy prostřednictvím sledování přenosů na HokejkaTV.

Při zakoupení předplatného pro sledování streamů na Hokejka TV a potvrzení vaší sounáležitosti s klubem bude totiž veškerý výtěžek po odečtení povinných poplatků a DPH směřovat na účet klubů! Koupě předplatného se tedy v podstatě změní na koupi vstupenky. Děkujeme předem všem, kteří se nás takto rozhodnou podpořit.

Jak to funguje?

1. Přihlásíte se/registrujete na www.HokejkaTV.cz (vše je zdarma a bez jakékoliv podmínky).

2. V sekci „Placený obsah“ si vyberete členství dle preferencí (denní nebo týdenní).

3. Při platbě si vyberete klub, kterému chcete v současné době pomoci.

4. Po úhradě členství budou prostředky (po odečtení DPH a povinných poplatků) poslány klubům.

5. Můžete sledovat všechna utkání Tipsport extraligy, které se v daném termínu hrají, vyjma exkluzivně vysílaného utkání O2TV Sport.

Ceny předplatného

- jednodenní – 99 korun (je platné jeden den, a to od času zakoupení do 24:00 hodin téhož dne).

- týdenní – 249 korun (platí 7 dní od času zakoupení).

- při platbě fanoušci vždy uvedou, na jaký klub se budou prioritně dívat.

Důležité upozornění: Hokejka TV není oprávněna vysílat utkání, které si do svého programu exkluzivně vybírá O2 TV Sport. Věnujte prosím tedy pozornost utkání nasazených do TV přenosů.