Rozloučení s úspěšnou sezonou ve WERK ARENĚ!

23.04.2018 · Klub
Sezona okořeněná ziskem stříbrných medailí, účastí v semifinále CHL a třetím místem po základní části Tipsport extraligy patří mezi nejúspěšnější v historii klubu. Proto ji pojďme společně oslavit setkáním s hráči HC Oceláři Třinec. Brány WERK ARENY se otevřou už zítra (v úterý 24. dubna) v 16 hodin!

Na programu bude vystoupení kapely Doga. Kapela, kterou jsme si zvykli vídat v našem svatostánku během letošního úspěšného play-off, rozezní halu svými skladbami s úderem 17. hodiny. Následovat bude autogramiáda Ocelářů.

Budete mít také možnost vyfotit se s pamětní trofejí v podobě talíře za 2. místo v hokejové Tipsport extralize pro sezonu 2017/18. Děti si budou moci hrát ve fanzóně, která bude přichystána u vstupu „diváci na plochu“. Radegast navíc nachystal pro fanoušky Ocelářů 3000 piv zdarma! Na ploše WERK ARENY budou umístěny také další výčepy.