Realizační týmy mládeže hlásí změny

01.05.2021 · Redakce
První květen je v hokejovém světě už tradičně spojený s oznamováním změn v jednotlivých klubech a nejinak je tomu i u ocelářské mládeže.

Novým sportovním manažerem Jiří Juřík, šéftrenérem René Mucha

Legendární útočník Jozef Daňo se po roce opět vrací na pozici asistenta trenéra v partnerském Frýdku-Místku a jeho místo sportovního manažera mládeže Ocelářů přebírá trenér juniorky Jiří Juřík. Jako šéftrenér mládeže pak nově bude působit René Mucha, který se také od žákovských týmů přesouvá k juniorskému výběru. Druhý z akademických týmů naopak změny nečekají, u kormidla dorostu i nadále zůstávají Marek Malík s Alešem Machem.

Nový sportovní manažer třinecké mládeže Jiří Juřík

Z Frýdku-Místku se vrací Jiří Raszka

Na nového trenéra se ale můžou těšit hráči sedmé a deváté třídy. Oba žákovské týmy nově přebírá Jiří Raszka, který uplynulou sezonu strávil v partnerském Frýdku-Místku. O jeden tým navíc bude mít na starost Miroslav Macháček. Po odchodu Jana Lucáka do Ruska bude stát zkušený trenér nejen na střídačce šesté, ale také osmé třídy. Velká výzva v podobě premiérové sezony v roli hlavního kouče páté třídy čeká na bývalého juniorského útočníka Michala Papaje.

Nový trenér 7. a 9. třídy Ocelářů Jiří Raszka