Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Loučení hvězd
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Realizační týmy mládeže doznaly změn, do trénování se zapojí bývalí Oceláři

14.05.2022 · Redakce
V květnu se v hokejovém světě tradičně oznamují změny ve hráčských i realizačních týmech. A nejinak je tomu taky v případě třinecké mládeže.

K trenérským rošádám ale nedochází napříč celou mládežnickou strukturou. U juniorského mužstva zůstává trojice René Mucha - Jiří Juřík - Jozef Lucák a dorostence i nadále povedou Marek Malík s Alešem Machem.

S novým trenérem se ale v těchto dnech seznamují hráči deváté třídy. Po téměř dvaceti letech se pod Javorový vrací bývalý obránce David Všetečka, který v Třinci odehrál necelé tři sezony mezi lety 2003 a 2006. 

Osmou třídu zase přebírá Vojtěch Trnka, který v uplynulé sezoně trénoval mládež partnerského Frýdku-Místku a sedmáky bude mít na starost Miroslav Macháček, který loni vedl šesťáky a stejně jako jeho svěřenci se nyní posouvá o kategorii výše.

Dalším bývalým Ocelářem, který se zapojí do tréninku třineckých talentů je útočník Rostislav Martynek. Útočník, který po loňské sezoně ukončil své působení ve Frýdku-Místku, bude v klubu vést hráče šesté třídy.

Do známého prostředí se vrací i Filip Ohera, bývalý třinecký junior a v současnosti nový hlavní trenér páté třídy. U mladších kategorií pak zůstává skoro vše při starém. Čtvrtou třídu bude koučovat Robert Jaglář, třeťáky bude stejně jako loni vést Kamil Tlusczik a o rozvoj nejmenších Ocelářů se budou starat Aleš Mach s Pavlem Bochenkem. 

Třinecký klub ale hlásí i další návraty. Jako asistent trenéra sedmé třídy bude od nové sezony působit Martin Adamský, který se jako výtečný bruslař zapojí také do tréninků techniky bruslení a dovedností útočníků. A na pozici asistenta trenéra u třetí a čtvrté třídy bude pod Javorovým figurovat bývalý centr Richard Bordowski. 

×
Odehrané v 12:00 | Jun.
HC Oceláři Třinec
HC Verva Litvínov