Partnerský klub Nadační fond
MISTR 2010/2011
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Fanshop Rozpis ledu

REPORT: Druhý den President Cupu 2017

05.08.2017 · Daniel Ježek
President Cup 2017 za sebou má zápasy v základních skupinách, ze kterých se určily týmy postupující do semifinále. Mezi nejlepší čtyřku se probojovaly celky CSKA Moskva, Dinamo Riga, Oceláři Třinec a Vítkovice Ridera! Odpolední program startuje v 15:00.

Dinamo Riga - Slovan Bratislava

Program druhého hracího dne zahájilo střetnutí rižského Dinama a bratislavského Slovanu. Mini WERK ARENA viděla zatím na branky nejskoupější duel turnaje, jediná trefa Danielse Murniekse stačila k tomu, aby si Dinamo zajistilo postup do semifinále. Na Slovan zbyly jen boje o konečné umístění na turnaji.

CSKA Moskva - Oceláři Třinec

První duel ve WERK ARENĚ naopak nabídl nejvíce branek v základní skupině, CSKA s Oceláři vsítili celkem deset gólů. Osmkrát skórovali mladíci z Ruska, čímž si zajistili první příčku ve skupině WERK ARENA. Dvě přesné trefy si na své konto připsali Daniil Kuzmin, Nikita Šujdin a Dmitrij Zaripov.

Energie Karlovy Vary - Vítkovice Ridera

Závěrečným bojem ve skupině Mini WERK ARENA byl souboj extraligových celků z Karlových Varů a Vítkovic. Energetici k postupu potřebovali plný počet bodů, Vítkovice jakýkoliv bodový zisk. Západočeši také v tomto duchu vstoupili do utkání a vypracovali si dvoubrankový náskok. Ostravané ale jejich vedení srovnali a v nájezdech rozhodli o své výhře. V semifinále tak uvidíme krajské derby mezi Oceláři a Vítkovicemi!

Dinamo Minsk - Sparta Praha

V zápase mezi Dinamem a Spartou již šlo jen o konečné umístění v základní skupině a relativně snadnějšího soupeře pro první kolo bojů o umístění. Dinamo se dostalo do dvoubrankového vedení, Sparta se ale nevzdala, srovnala krok a zvítězila v nájezdech. Spartu tak čeká Slovan Bratislava, Dinamo se utká s Karlovými Vary.

Tabulky skupin

Odpolední program