Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Loučení hvězd
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Příprava mládeže: Turnaje i derby

19.07.2022 · Martina Sikorová
Mladí Oceláři se po krátké dovolené vrací zpátky do tréninkového procesu. A na řadu se brzy dostanou i přípravné zápasy. Co na juniory a dorostence čeká?

Junioři v přípravě změří síly především se soupeři, se kterými se později budou rvát o extraligové body. V posledním červencovém týdnu zamíří Oceláři na led Vítkovic a Olomouce, následovat budou dvojutkání se Slovanem Bratislava a brněnskou Kometou.

Ve čtvrtek 11. srpna se svěřenci trenéra Reného Muchy vydají do Karlových Varů, kde se zúčastní 22. ročníku turnaje O pohár hejtmana. Generálku na novou sezonu pak obstará domácí derby proti regionálnímu rivalovi z Vítkovic.

Rozpis přípravných utkání juniorů

Hlavním tahákem v přípravě dorostu bude jednoznačně domácí President Cup, kde na třinecké mladíky čeká obhajoba loňského triumfu proti elitním týmům z Česka a zahraničí. Tradiční turnaj se v arenách na Frýdecké ulici odehraje o prvním srpnovém víkendu, přípravou na něj bude pro Oceláře utkání proti dorostencům Komety. 

Po President Cupu mají svěřenci trenéra Marka Malíka na programu souboj s Trenčínem a výjezd do Čech, kde se od 20. srpna do 21. srpna zúčastní turnaje v Pardubicích. Před startem nového ročníku soutěže pak ještě mladí Oceláři vyzvou Kometu, Porubu a Havířov. 

Rozpis přípravných utkání dorostu 

* Rozpisy President Cupu a turnaje v Pardubicích budou doplněny v průběhu srpna. 

×
Odehrané v 12:00 | Jun.
HC Oceláři Třinec
HC Verva Litvínov