President Cup se chystá na devátý ročník

06.06.2023 · Martina Sikorová
Prestižní mládežnický turnaj se po roce znovu začíná hlásit o slovo! Letos bude areál na Frýdecké ulici dorosteneckému President Cupu patřit od pátku 4. srpna do neděle 6. srpna.

O den dříve, tedy ve čtvrtek 3. srpna, je ve WERK ARENĚ na programu slavnostní zahájení, během kterého bude desítka týmů rozlosována do dvou skupin.

Kromě třineckých Ocelářů budou české barvy hájit zástupci Varů, Sparty, Hradce a Vítkovic. Ze zahraničí zase pod Javorový dorazí hráči Rigy, Davosu, Salcburku, Slovanu a reprezentačního výběru Ukrajiny do 17 let.

V základní části turnaje se týmy ve skupinách utkají každý s každým a záležet bude na každém získaném bodu. Do zápasů o konečné umístění totiž budou mužstva nasazována podle svého pořadí ve skupině.

Kompletní harmonogram (včetně odkazů na streamy ze zápasů) najdete po slavnostním zahájení na webových stránkách turnaje. Vše podstatné se dozvíte také na Facebooku a Instagramu turnaje.

Devátý ročník turnaje se v Třinci uskuteční za podpory těchto partnerů: Moravskoslezský kraj, Třinecké železárny, Moravia Steel, NF Oceláři, město Třinec, Mattoni, Jágr Team, Finclub a Distribuce tepla Třinec.

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary