Premiéra exkluzivního semináře pro rodiče a trenéry bude v Třinci!

30.08.2018 · Jakub Mikulík
Dne 4. září proběhne ve vestibulu WERK ARENY seminář pro rodiče a trenéry na téma "Role rodičů ve výchově sportovce", který je úvodní akcí nového projektu Českého hokeje. Začátek akce je plánován na 17:00 a účastníci se dozví spoustu cenných poznatků z úst sportovního psychologa Mgr. Václava Petráše a lékařky MUDr. Marie Skalské, která je také fitness instruktorkou a lektorkou.

Jaké informace mohou rodiče očekávat? “Kromě sportovně-psychologické části, která bude věnována například rozvoji sebevědomí u mladých sportovců či tomu, jak najít hranici mezi podporou a nátlakem, se účastníci dočkají i tématu "Správný jídelníček malého hokejisty", kterému se bude věnovat paní Skalská,” popisuje plán semináře pan Petráš.

“Prostor bude vymezen i pro libovolné dotazy k rozvoji mladých hokejistů,” doplňuje sportovní psycholog.

Nadšením z uspořádání akce srší i sportovní manažer Jan Peterek! “Jsme moc rádi, že premiéra tohoto seriálu bude v Třinci a že budeme první, kdo tento projekt přivítá!”

Jozef Daňo, který je sportovním manažerem mládeže se s podobnými akcemi již setkal, ale nikoliv v Česku či na Slovensku. “Tyto akce jsou ve světě normální. Jsme rádi, že zavedení těchto akcí Český svaz ledního hokeje podporuje. Věřím, že účast bude velká, jelikož tyto informace jsou stěžejní pro správný vývoj mladých hokejistů. Ke všemu tato akce není pouze pro rodiče a trenéry hokejového klubu Oceláři Třinec, ale rádi také uvítáme přátele z Českého Těšína, Karviné, Havířova, Frýdku Místku a všechny zájemce z regionu. Chtěli bychom, aby lední hokej stále postupoval dopředu a tato iniciativa je rozhodně krok správným směrem,” uzavírá Jozef Daňo.

Seminář je ZDARMA a hokejoví trenéři za jeho absolvování dokonce získají 4 kredity!

Přihlásit se může každý do 3.9.2018 na následujícím odkaze: https://www.bit.ly/hcoseminar18

Více informací naleznete na letáku níže: