Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Pořád jsou tu nějaké věci, které můžeme doladit, uvědomuje si Tomáš Slovák

26.12.2015 · Robert Novotný, Martin Stebel
V rámci jubilejního 30. kola extraligy Oceláři dokázali navázat na minulé utkání a zásluhou poctivé defenzivy získali v Pardubicích cenný triumf. Jedním ze základních stavebních kamenů v sestavě trenérského dua Dopita-Mucha byl spolehlivý TOMÁŠ SLOVÁK.

Předpokládám, že dnes panuje v kabině spokojenost. Vypadalo to, že máte zápas pod kontrolou a domů vezete tři body...

My jsme věděli, že Pardubice po nás budou chtít před domácím publikem vletět. Myslím si však, že jsme to dobře zachytili, hráli jsme zodpovědně v oslabeních, důležitý byl ten gól v přesilovce. Se třemi body jsme velice spokojení.

Dnes jsme viděli hodně vyšších trestů. Ty jsi dostal 2+2 minuty za vysokou hůl. Vo se tam stalo?

Dostal jsem puk za bránu, ten letěl poměrně vysoko a já jsem nevěděl, že za mnou jede Lukáš Nahodil. Byl to takový reflex, rozhodně jsem mu nechtěl nějak ublížit, já jsem se snažil hrát puk, nevěděl jsem o něm a ta hokejka bohužel vyletěla nepříjemně vysoko.


Jak se vůbec zrodil tvůj přesun do Třince?

Byl jsem doma v Košicích a měl jsem otevřenou smlouvu. S Třincem jsem byl už dlouho v kontaktu, jsem velmi rád, že jsme se domluvili a že tady můžu působit.

Jak vzpomínáš na minulou sezonu ve Švédsku?

Byla to výborná zkušenost, jsem velice rád, že jsem si tam mohl zahrát. Nakonec se nám podařilo s Brynas přejít přes předkolo do play-off, což byl obrovský úspěch. Já jsem si to hrozně užil a naučil jsem se hodně nových věcí.

Hned v pondělí vás čekají Vítkovice. Ty dnes porazily Chomutov 5:4, předpokládám, že budete chtít navázat na vítěznou sérii....

Rozhodně. Teď je potřeba, abychom si trochu odpočinuli a pak se na Vítkovice pořádně připravili. V poslední době hrajeme dobře, to musíme udržet a musíme takové výkony podávat i dál. Pořád jsou tu nějaké věci, které můžeme doladit, na to se také zaměřujeme v tréninku.

×
Dnes v 17:00 | Jun.
HC Vítkovice Ridera
HC Oceláři Třinec
×
Dnes v 17:30 | Dor.
HC Oceláři Třinec
HC Dynamo Pardubice