Osmáci si zahrají o třetí místo

02.04.2011 · Růžena Raszková
V dnešním utkání podlehli mladí Oceláři domácím Perníkářům. Lukáš Jašek otevřel skóre již v šesté minutě, ale Pardubice vyrovnaly a přidaly další dvě branky. Třineckým se podařilo srovnat krok osm minut před závěrečnou sirénou, ale pardubický Špaček rozhodl o postupu domácích do finále. Svěřenci Karla Pavlíka budou zítra bojovat o třetí místo.
MMCR2, sobota 2.4.2011
Pardubice
4:3
Pardubice
Třetiny: 1:1, 1:0, 2:2  Branky a nahrávky: 16:44 Voženílek (Kuťák), 30:08 Martinec (Špaček), 40:23 Kusý (Martinec), 56:26 Špaček (Martinec) – 5:27 Jašek (Poruba ), 49:58 Švaňa (Zahradníček, Poruba), 51:05 Poruba. Rozhodčí: Kis – Zemánek, Plch. Vyloučení: 5:4, navíc Procházka (Pardubice) 10 minut osobní trest. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 230. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:3, 4:3.
Petric – Klinecký, Šklíba, Kuťák, Hoskovec, Procházka, Kučera, Solnička, Franc, Martinec, Rohlík, Augsten, Kusý, Špaček, Dušek, Voženílek, Kmošek, Voltner, Horyna.
Fendrich – Sosna, Roman, Švaňa, Poruba, Zahradníček, Janiczek, Adámek, Pala, Zogata, Kaukič, Ďurkáč, Mrózek, Jašek, Bárci, Carbol, Flok, Petrák.