Offline zpovědnice s Jánem Sýkorou

08.07.2016 · Martin Stebel
Anketní hlasování na oficiálním webu Ocelářů rozhodlo, že dalším adeptem pro tradiční offline rozhovor byl zvolen JÁN SÝKORA. Využijte proto unikátní příležitost, zeptat se 25letého slovenského sympaťáka na cokoliv, co vás ohledně jeho osoby zajímá!

Oceláři začátkem prázdnin po osmitýdenním tréninkovém období "na suchu", kdy v potu čela nabírali fyzickou kondici, čerpají zaslouženou dovolenou. Do plného zatížení se vrátí v pondělí 18. července, kdy znovu zahájí ostrý tréninkový proces na ploše zbrusu nové mini Werk arény.

V kádru trenérského triumvirátu Kýhos-Mucha-Kopřiva nebude scházet ani rodák ze slovenské Detvy, který Oceláře posílil už během loňské sezony, kdy přišel z Plzně výměnou za Erika Hrňu.

Třinecké obecenstvo Sýkora okamžitě zaujal dynamickým pojetím své hry, vnesl do týmu pozitivní energii, ovšem vybral si taky obrovský kopec smůly, kdy na konci ledna utrpěl zranění a sezona pro něj bohužel skončila.

Management Ocelářů rychlonohému křídelníkovi, ve kterém zcela jistě dříme nemalý střelecký potenciál, nadále důvěřuje, čehož hmatatelným důkazem je prodloužení spolupráce minimálně pro nadcházející extraligový ročník.

Svou otázku, podnět či přání můžete našemu respondentovi adresovat od 8. do 15. července. Ján Sýkora poté odpoví a vybere nejoriginálnější dotaz. Autor otázky obdrží zajímavou cenu s klubovou tématikou!

Prosíme o slušné a korektní dotazy. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat nesmyslné příspěvky. Zároveň žádáme o kontrolu, zda-li váš eventuální dotaz již nebyl dříve položen.

Otázky JÁNU SÝKOROVI pokládejte ZDE