Partnerský klub Nadační fond Play off President Cup Třinecké statistické okénko
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Ocelářům k titulu poblahopřál i hejtman Moravskoslezského kraje

22.06.2022 · Adam Sušovský, foto: Moravskoslezský kraj
Zástupci klubu HC Oceláři Třinec a vybraní hráči přijali pozvání hejtmana Moravskoslezského kraje, který jim osobně poblahopřál k zisku další mistrovské trofeje a poděkoval klubu za skvělou reprezentaci našeho kraje.

Zástupci klubu HC Oceláři Třinec v čele s prezidentem klubu Jánem Moderem v pondělí přijali pozvání a na půdě Moravskoslezského kraje se setkali s hejtmanem Ivo Vondrákem a jeho náměstkem pro sport Stanislavem Folwarcznym. Oba jim poblahopřáli k zisku třetího mistrovského titulu v řadě a poděkovali za reprezentaci kraje. 

"Moravskoslezský kraj je regionem kvalitního sportu. V poslední době se například můžeme pochlubit skvělými výsledky našich hokejistů. Setkání s třineckými Oceláři bylo pro mne příležitostí hráčům i vedení klubu pogratulovat k obhájení mistrovského titulu. Všem děkuji za skvělou reprezentaci našeho kraje, který sport podporuje v mnoha úrovních. Příspíváme na sportovní aktivity dětí a mládeže, podporujeme hendicapované sportovce i profesionální kluby, jsme partnery prestižních sportovních akcí. Sport má zkrátka v našem regionu velmi důležité místo," řekl hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák. 

Vedení Ocelářů spolu s několika vybranými hráči pak hejtmanovi ukázali také Masarykův pohár.

"Vážíme si tohoto pozvání a moc děkujeme Moravskoslezskému kraji za dlouhodobou podporu, především mládeže HC Oceláři Třinec," řekl prezident klubu Ján Moder.