Ocelářský fanshop v novém: již příští týden

30.07.2020 · Klub
Už příští týden se otevře zcela nový fanshop Ocelářů. Těšit se můžete nejen na zrekonstruovanou prodejnu, ale i nové designy, nové produkty a v neposlední řadě i nový e-shop s novými možnostmi. Zajímá vás víc z novinek? Přečtěte si, co vše se nově chystá

Kdy to vše vypukne a na co se můžete těšit?

Nový e-shop Ocelářů bude spuštěn v pondělí 3. srpna 2020. Najdete na něm nejen nové produkty a nové designy, ale i nové služby – platba platní kartou nebo platebním tlačítkem, možnost dárkového on-line poukazu, vytvoření uživatelského účtu, ale i levnější dopravu až k vám domů.

Ocelářský fanshop se již příští týden převlékne do nového

Nově bude v nabídce fanshopu například HD šála – šála z kvalitnějšího vlasu v exkluzivním provedení, baby produkty s novým motivem, ale i multifunkční šátky, fandící ruka a klobouk, lahve na vodu, osušky, ručníky či půllitry s gravírovaným logem.

Samotný fanshop se prvně po přestávce otevře v úterý 4. srpna 2020 v 10:00. Těšit se můžete na novou obsluhu i výběr shodný s produkty na e-shopu. Fanshop bude aktuálně otevřen každé úterý a čtvrtek vždy od 10:00 do 17:00. Během otevírací doby se můžete rovněž na cokoliv zeptat na novém telefonním čísle 606 030 372 či na mailu fanshop@hcocelari.cz.

K dispozici budou i nové sociální sítě fanshopu, které můžete sledovat už dnes. Na Facebooku či Instagramu fanshopu se jako první dozvíte o novinkách a akcích, ale také se můžete zeptat na cokoliv, co vás zajímá. Novinkou v komunikaci fanshopu bude také newsletter, který v případě přihlášení odběru, doručí všechny nejdůležitější informace ze života ocelářského fanshopu až do vaší e-mailové schránky.