Ocelářské oslavy titulu

28.04.2021 · Klub
Oslavy historicky třetího titulu pro Oceláře pokračují! S ohledem na stále trvající vládní omezení budou oslavy méně kontaktnější než v minulosti. I tak si ale fanoušci přijdou na své.

chleba levnější bude!

Díky rodinné pekárně v následujících dnech platí, že s mistrovským titulem Ocelářů ten pověstný chleba zkrátka levnější bude! V období od 28. - 30. 4. 2021 ve všech firemních prodejnách pekařství Bajusz nabízí tradiční kváskový chléb se slevou 20 procent.

Mistrovská jízda

Tradice je třeba dodržovat! Oceláři proto i letos chystají cestu speciálním autobusem po Třinci. V pátek 30. dubna vyrazí mistrovský kádr na parádní jízdu městem měst. Bohužel kvůli stále trvajícím omezením pořádání hromadných akcí bude jízda autobusem oproti předchozím letům méně kontaktní. Projížďka ocelovým městem potrvá asi 20 minut. Autobus nebude zastavovat.

Mistrovský ohňostroj

Tenhle titul bude vidět široko daleko! Oceláři si nachystali novinku v oslavách, která rozzáří noční třineckou oblohu. V pátek 30. dubna se zhruba v 21 hodin spustí slavnostní ohňostroj, který při příležitosti letošních oslav vytvořil NV Fireworks. Velkolepý umělecký ohňostroj na motivy muziky, kterou fanoušci Ocelářů moc dobře znají. Hudbu bude možné poslouchat skrze stanice Radio Čas a Radio Čas Rock frekvenci na 89,5 FM | 99,9. Zhruba desetiminutový ohňostroj bude nejlépe viditelný z parkoviště u WERK ARENY, kam doporučujeme dorazit vlastním autem (kvůli poslechu hudby). Žádáme fanoušky, aby se kvůli pozorování ohňostroje neshlukovali a zbytečně tak neohrožovali sebe a své blízké.

Ukaž sílu dračí!12 vítězství, 12 vrcholů!

Ten poslední je sice stejný - Javorový vrch, ovšem cedule na samotném vrcholu je mistrovská. O víkendu 1. a 2. května navíc fanoušci za zdolání Javorového získají na místě odměnu - výrobek firmy Radegast.

* v případě pěkného počasí může být doba prodloužena. Akce s plechovkou platí do vyčerpání zásob na vrcholu.

Speciální mistrovská příloha

Úspěšné sezoně Ocelářů se bude věnovat také vydání Třineckého Hutníku ve středu 5. května. Nezapomeňte si jej pořídit.

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno