Partnerský klub Nadační fond Dračí studio
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Oceláři si posedmé zahrají hokejovou Ligu mistrů

25.02.2021 · Klub
Po 47 odehraných utkáních je jasno. Oceláři se posedmé kvalifikovali výkony v základní části soutěže do dalšího ročníku Champions Hockey League (CHL).

"Jsem rád, že jsme kvalifikovali. Chtěl bych pogratulovat celému týmu," řekl sportovní ředitel Jan Peterek. Oceláři se sportovní cestou dostali do 7. z 8. ročníků CHL. "Považuji to za obrovský úspěch organizace. Splnili jsme tím jeden z předsezonních úkolů, které nám dalo nejvyšší vedení klubu. Těšíme se, že si po roční pauze znovu zahrajeme proti nejlepším týmům Evropy. Pro nás je to čest a zároveň velká zodpovědnost reprezentovat Oceláře v této prestižní soutěži."

Po zrušení ročníku 2020/2021 kvůli koronavirové pandemii si Oceláři znovu zahrají s nejlepšími evropskými kluby. "Bude to náročné!" upozornil Peterek a dodal: "Příští sezona je olympijská, takže je třeba v termínové listině počítat s kvalifikací na olympijské hry a také se samotným turnajem. Navíc se rozšíří extraliga o jednoho účastníka a tím pádem nám přibudou další utkání."

Oceláři se v hokejové lize mistrů dostali nejdále v sezoně 2017/2018, kdy padli v semifinále po nájezdech s finskou Jyväskylou. "Naší tradicí se v CHL staly fanouškovské výjezdy na venkovní zápasy. Díky tomu měly skvělou atmosféru, protože nás naši fanoušci hnali dopředu. Věřím, že nám situace dovolí v novém ročníku znovu sdílet tyto momenty s fanoušky přímo v hledišti."