Oceláři rozšiřují portfolio partnerů o sázkovou společnost Tipsport

16.01.2023 · Tisková zpráva
V polovině ledna hlásí Oceláři novou významnou posilu mezi klubovými partnery. Nově se mezi ně připojuje sázková společnost Tipsport, která je zároveň hlavním partnerem hokejové extraligy.

Hokej je v Tipsportu srdeční záležitostí. Svědčí o tom nejen dlouhodobé pouto s Tipsport extraligou, ale i partnerství s kanadsko-americkou NHL. Moravskoslezský kraj je tradiční líhní talentů českého hokeje a Třinec významnou hokejovou značkou a hegemonem posledních sezon. Věřím proto, že partnerstvím s třineckými Oceláři přispějeme k pokračování úspěšné éry a k dalšímu rozvoji hokeje v tomto regionu, “ řekl vedoucí oddělení sponzoringu a eventů společnosti Tipsport Martin Ptáčník ke vzájemné dohodě s Oceláři.

Tipsport dlouhodobě patří k významným podporovatelům českého hokeje. Jsme potěšeni, že si Oceláře vybrali jako jeden ze sportovních týmů, se kterými chtějí úzce spolupracovat. Pro fanoušky bude nyní snazší sázet na různé události v utkáních, takže zápasy pro ně získají nový náboj,” uvedl výkonný ředitel Ocelářů Marek Chmiel.

O sázkové kanceláři Tipsport

Společnost vznikla v roce 1991 s jedinou pobočkou ve středočeském Berouně. Dnes je mezinárodním holdingem s třemi tisíci zaměstnanci. V Česku funguje pod značkou Tipsport a Chance, na Slovensku pod značkou Tipsport. Svým klientům umožňuje sdílet informace a nacházet inspiraci v prostředí jedinečné sázkařské komunity. Většina sázek je dnes přijímána online, čemuž odpovídá i technologické směřování firmy.

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno