Partnerský klub Nadační fond
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Fanshop Rozpis ledu

Oceláři otevřeli novou mini Werk arenu

21.06.2016 · Klub
Téměř po dvou letech se mohou v Třinci opět radovat z nové hokejové haly. Zatímco v roce 2014 Oceláři otevřeli jednu z nejmodernějších multifunkčních hal v Evropě, dnes byla slavnostně otevřena nová tréninková hala s názvem MINI WERK ARENA.

Nová hala, která je umístěná bezprostředně vedle velkého stánku, bude sloužit mládežnickým oddílům, krasobruslařům, v neposlední řadě pro veřejné bruslení a utkání amatérských hokejistů.

"Hala je určená zejména naší mládeži. Věříme, že kvalitní příprava se projeví v budoucnu a vychováme v ní řadu dobrých hráčů. Je také důležité, že díky hale řada dětí se bude věnovat sportu a ne třeba sedět doma u počítače," řekl prezident Ocelářů Ing. Ján Moder.

Výstavba tréninkové haly byla zahájená loni v dubnu a do zkušebního provozu byla uvedena před měsícem. Hlavním investorem Mini Werk areny s rozpočtem přesahujícím 100 milionů korun je klub HC Oceláři Třinec.

Plocha dvoupodlažní haly je 5300 metrů čtverečních. V přízemí vedle ledové plochy vznikly šatny a sociální zázemí pro sportovce, do druhého podlaží je situována posilovna a učebna pro sportovce, zázemí pro trenéry a restaurace pro veřejnost.