Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Oceláři mezi elitou Moravskoslezského kraje

14.09.2020 · Martin Stebel
Třinecký hokejový klub získal během slavnostního ceremoniálu, který proběhl v Ostravě, ocenění v anketě Sportovec roku Moravskoslezského kraje roku 2019. Oceláři v dubnu téhož roku vybojovali historicky druhý extraligový titul.

Soutěž Sportovec roku má upozornit na osobnosti a týmy, které jsou nositeli sportovní tradice a dobrého jména Moravskoslezského kraje. V letošním ročníku bylo uděleno celkem 23 cen profesionálním i juniorským sportovcům, trenérům, ale také organizátorům Mistrovství světa v para hokeji v rámci kategorie Akce roku.

Třinečtí Oceláři získali ocenění v kategorii družstev, kde vedení kraje vysoce ohodnotilo také výkony 1. SC TEMPISH Vítkovice (florbal ženy), Arrows Ostrava (baseball) a Beskydského golfového klubu (golf ženy). Slavnostnímu aktu byl přítomen viceprezident klubu Jan Czudek a útočník Erik Hrňa: "Tohoto ocenění si moc vážíme. Jsme rádi, že touto formou můžeme reprezentovat kraj, je to pocta také pro město Třinec, ale především pro celý náš klub," uvedl během ceremoniálu Hrňa.

×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Verva Litvínov
HC Oceláři Třinec