Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
MISTR 2023/2024
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

OCELÁŘSKÝ PUB QUIZ: Sejdeme se znovu Pod Padákem

29.03.2023 · Adam Sušovský
Pětačtyřicet otázek rozdělených do čtyř okruhů témat o hokeji a Třinci, večer v komunitě fanoušků a dobré pivo k tomu. Blíží se nová zápasová série a s ní přichází i další várka zapeklitých otázek. Oceláři vás zvou do Radegastovny Pod Padákem na další hospodský kvíz. Sejdeme se v úterý 4. dubna v 17:30, registrovat svůj tým a místo u stolu můžete už nyní.

Parádní večer se spoustou ocelářské zábavy a hokejových překvapení. Už dvakrát jsme si ho společně ve skvělé atmosféře užili, proto si dáme další repte.

Oceláři i nyní pokračují v zavedené tradici, a také na začátku semifinálové série zvou své fanoušky na celosvětově populární hospodskou hru: V komunitě fanoušků u dobrého piva si v další připravené sérii pětačtyřiceti otázek můžete otestovat, jak velký přehled o třineckém hokeji máte. Můžete se naladit na semifinálové boje a navrch si také zasoutěžit s ostatními stoly, vždyť nejlepší tým večera se baví na náš účet.

Rivalita navíc každým kvízem roste: Dokáže tentokrát někdo zastavit dosud neporažený tým Odualajne?!

V pořadí třetí Ocelářský Pub Quiz odehrajeme v Radegastovně Pod Padákem v úterý 4. dubna od 17:30, registrovat svůj tým (maximálně 8 osob) i místo u stolu můžete závazně už nyní, a to na e-mailové adrese adam.susovsky@hcotrinec.cz. Registrace i účast v Ocelářském Pub Quizu je zdarma, ale pozor: Počet týmů je omezen kapacitou stolů v restauraci!

CO JE TO PUB QUIZ?

Pub Quiz, nebo-li hospodský kvíz, je celosvětově populární týmová vědomostní hra pocházející z Velké Británie. Jednotlivé týmy v průběhu večera odpovídají na vědomostní otázky moderátora a získávají body za správné odpovědi. Nejlepší tým (stůl) na konci získává hodnotné ceny, v našem případě za něj Oceláři zaplatí také večerní útratu v Radegastovně. Ceny si ale odnesou i další úspěšné týmy.

V průběhu kvízu je striktně zakázáno u stolu používat jakákoliv elektronická zařízení s přístupem na internet, encyklopedie nebo taháky. Rozhodují pouze znalosti vás a vašich přátel, správné odpovědi zaznamenáváte do našich předem připravených archů, porušení pravidel znamená automatickou diskvalifikaci. 

O ČEM BUDE OCELÁŘSKÝ PUB QUIZ? 

Jen a jen o Ocelářích, pouze o hokeji v Třinci.

Připraveno pro vás máme 5+40 otázek, které budou rozděleny do čtyř okruhů témat a různých obtížností: Odpovídat budete na otázky, jejichž odpověď by každý správný Ocelář měl znát. Budete ale také čelit otázkám, jejichž odpovědi znají jen opravdoví hokejoví fajnšmejkři. Každý si přijde na své.

Na konci každého okruhu témat následuje pauza, během které se můžete občerstvit. Během ní dojde také k sesbírání a započtení průběžných výsledků a oznámení správných odpovědí, tak abyste se svým týmem v průběhu celého věčera věděli, na čem jste a jak moc můžete v dalším průběhu riskovat. Odnesete si tak domů nejen dobrou náladu, ale také se o Ocelářích něco nového nevšední a hravou formou dozvíte. 

O CO SE HRAJE A JAK SE PŘIHLÁSIT? 

Vítězný stůl se večer baví na účet Ocelářů. 

Připraveny ale máme ve spolupráci s Radegastovnou ceny také pro ostatní. Ve hře jsou poukázky na dalších sto piv, které si mezi sebe rozdělí nejlepší tři týmy večera a další ceny od našich partnerů.

Přihlásit svůj tým můžete už nyní na e-mailové adrese adam.susovsky@hcotrinec.cz. Do přihlášky prosím uveďte jméno a kontaktní informace na kapitána včetně telefonního čísla, a zároveň počet hráčů vašeho týmu (maximální počet osm). Tak abychom vás v Radegastovně zvládli usadit ke stolu, u kterého se budete cítit pohodlně. Jakmile vám registraci v odpovědi potvrdíme, jste ve hře. 

Rezervace stolu na vaše jméno bude v Radegastovně platná už hodinu před úvodním buly našeho kvízu.

Upozorňujeme všechny fanoušky, že maximální počet týmů je omezen kapacitou stolů a možnostmi restaurace. Proto s registrací do Ocelářského Pub Quizu příliš neotálejte.