Není to nic příjemného, konstatuje Martin Adamský

27.11.2012 · Radoslav Vavřina, Martin Stebel
Na konci listopadu Oceláři herně a výsledkově poněkud tápou. V liberecké Tipsport aréně prodloužili nelichotivou sérii na hřištích rivalů a v utkání skromném na góly podlehli 1:2. Jedinou trefu Slezanů zaznamenal v závěrečné periodě Martin Adamský. Obvykle upovídanému útočníkovi tentokrát nebylo moc do řeči, přesto úterní střetnutí pro klubový web stručně zhodnotil.

O hlavních příčinách neúspěchu

Neuspěli jsme z jednoho prostého důvodu - dali jsme o jeden gól méně než soupeř. Byl to pro obě mužstva opravdu hnusný zápas. Oba týmy čekaly na první gól a věřilo se, že poté se to trochu zlomí. Z diváckého hlediska to ale muselo být šílené.

O psychickém rozpoložení posledního týmu extraligy

Bylo cítit, že Liberec je momentálně na dně a měl docela strach o vítězství. Bylo znát, že pokud by dostali třeba slepené góly, asi by se sesypali, protože psychiku teď zřejmě nemají moc dobrou. Šlo vidět, že si příliš nevěří, ale bohužel jsme góly nedali a oni vyhráli.

O své kontaktní brance

Dostal jsem puk na levou stranu, vystřelil jsem a hráč soupeře si to jednoduše srazil do sítě. Ani bych neřekl, že to byl divný gól. Snažím se pálit na branku ze všech stran a občas to tam spadne.

O aktuálním herním projevu svého mužstva

Chtěli jsme konečně zlomit sérii proher na ledech soupeřů, ale znovu to nevyšlo. Doma se nám poměrně daří, ale venku je to opravdu slabé. Není to nic příjemného. Musíme rychle najít řešení, jak začít vyhrávat.

O nejbližším programu Ocelářů

Čekají nás teď těžcí soupeři. V pátek Plzeň a potom Pardubice. Ty zápasy musíme zvládnout, protože mužstva která jsou pod námi, se na nás tlačí a my musíme být minimálně ve středu tabulky, ale ještě lépe o něco výš.

HC Motor České Budějovice