Nejlepším hráčem týdne útočník Miloš Roman

28.09.2021 · Redakce
Program 3. týdne TELH poslal Oceláře na kluziště soupeřů. Ve středu Oceláři vybojovali tři body v Hradci, v pátek museli kousat prohru 3:4 po nájezdech proti Kladnu. V anketě o nejlepšího hráče týdne tentokrát nejvíce zabodoval autor vítězného gólu na ledě Mountfieldu HK, útočník Miloš Roman.

1. Miloš Roman - 36,4 % hlasů

Do konce zápasu v Hradci Králové zbývaly zhruba čtyři minuty a na kostce nad ledem svítilo skóre 2:2. Pak přišel velký moment Miloše Romana. Po nahození Mariana Adámka se slovenský šikula dostal k teči a svým prvním gólem v sezoně zajistil Ocelářům zisk tří bodů. Mladý útočník se navíc blýskl i parádní hrou v defenzivě a třemi bloky proti ranám soupeřů.

2. Erik Hrňa - 34,5 % hlasů

Velký podíl na výhře proti Mountfieldu měl i Erik Hrňa. Útočník s číslem 88 na dresu nejprve pohotovou dorážkou zařídil vyrovnání na 2:2 a asistencí se pak podílel na vítězném gólu z hole Miloše Romana. V sezoně si tak Erik Hrňa polepšil už na šest bodů a aktuálně drží třetí příčku týmového bodování.

3. Marek Mazanec - 29,1 % hlasů

V Hradci Králové, odkud do Třince před sezonou přišel, vychytal výhru 3:2 a do statistik si připsal i 25 zákroků s úspěšností 92,59 %. V Chomutově pak za vyrovnaného stavu v poslední minutě zastavil všechny pokusy Kladna při dvojnásobném oslabení a výraznou měrou přispěl k zisku alespoň jednoho bodu.