Náš hokej je hodně kostrbatý, ví Vladimír Roth

19.11.2013 · Martin Stebel
Herní trápení Ocelářů bohužel nebere konce. Po neúspěšném duelu s kladenskými Rytíři se domácí hokejisté do press zóny k žurnalistům logicky příliš ochotně nehrnuli. Zápasové postřehy nakonec nabídl obránce Vladimír Roth, který však jen velmi obtížně nacházel slova, jak smysluplně vysvětlit současnou nepohodu svého mužstva.

O hlavních příčinách porážky

Od začátku to byla z naší strany nemohoucnost. Nedokázali jsme si dát pořádnou nahrávku, nemohli jsme Kladno zatlačit. Postupem času jsme se dostávali do větší křeče. Dali jsme sice vedoucí gól, ale přestali jsme hrát náš hokej. Vrhali jsme se dopředu ve čtyřech a Kladno mělo pár přečíslení do rozhozené obrany. Vyrovnávací gól hostů nás asi psychicky nahlodal.

O herním projevu soupeře

Nerozlišujeme, jestli tady dorazí Sparta, Litvínov, nebo Kladno, liga je ohromně vyrovnaná. Porazíme první tým a poté ztratíme body s mužstvy, které jsou dole. Neřekl bych, že problém je ve hře soupeřů, vina je na naší straně. Náš hokej je teď hodně kostrbatý, nechodí nám puky. To je důvod, že si neumíme vytvořit tlak. Když potom soupeř dá nějaké góly, zabetonují hru. My se poté musíme tlačit do plných, to je vždy velmi složité.

O aktuálním psychickém rozpoložení Ocelářů

Když nejsou výsledky, na atmosféře v mužstvu se to pochopitelně projeví. Není nálada na nějaké srandičky, všichni si uvědomujeme, že to nefunguje. Není to nic hrozného, prohrálo se sice třikrát v řadě, ale jedeme dál. V pátek nás čeká další zápas a musíme konečně urvat body.

O prognózách do dalších zápasů

Tři porážky nás nesmí rozhodit, musíme poctivě pracovat, výsledky se snad brzy dostaví. Chce to vsítit nějaký uplácaný gól, nějak to do branky šťastně dotlačit, to by nás mohlo nakopnout. Nemůžeme už na nic čekat, v pátek do toho musíme naplno vtrhnout, musíme to jednoduše zlomit!

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary