Na dotazy fanoušků reagoval Patrik Bartošák

31.07.2019 · Martin Stebel
S chutí si zahraje na akustickou kytaru, rád vaří, v dětství snil o kariéře archeologa, má rád fotbalovou Barcelonu a kdysi byl jeho literárním hrdinou Harry Potter. Řeč je o PATRIKU BARTOŠÁKOVI, který byl dalším hostem off-line rozhovoru na klubovém webu. Paleta čtenářských dotazů byla velmi pestrá.

Na tohoto vousatého vlasáče budou Oceláři hodně spoléhat, nahradit Šimona Hrubce však nebude snadný úkol. Sympatický rodák z Kopřivnice velmi ochotně reagoval na všechny podněty fanoušků a znovu potvrdil známou skutečnost, že patří k nejkomunikativnějším hráčům. Není to ovšem typ člověka, který se schová za otřepaná klišé, ale snaží se o maximální upřímnost a otevřenost: "Doma se jednoduše cítím v Moravskoslezském kraji, proto jsem šťastný, že mohu v regionu zůstat. Sešlo se to ideálně. Končila mi smlouva ve Vítkovicích, věděl jsem, že tam zůstat nechci a najednou se objevila nabídka z Třince. Byl to snad dar z nebes," přiznává nový brankář Ocelářů.

Odpovědi Patrika Bartošáka najdete ZDE