Mladší dorost podlehl Porubě v prodloužení

05.03.2010 · Růžena Raszková
Ve 33. kole extraligy mladšího dorostu se na třineckém ledě utkali mladí Oceláři se stejně starými hráči z VOKD Poruba. I když ještě ke konci druhé třetiny Třinečtí vedli dvojbrankovým rozdílem, hosté tři minuty před závěrem utkání vyrovnali a v prodloužení rozhodl Marek Pěnčík o konečném výsledku 3:4.
33.kolo, čtvrtek 4.3.2010
Poruba
3:4p
Třetiny: 2:1, 1:1, 0:1 - 0:1  Branky a nahrávky: 14. Školoud (Dérkowski), 15. Pisarik (Cienciala, Kovařčík), 21. Dérkowski (Matěj) - 1. Pelech (Pobuta), 38. Pelech (Pěnčík), 57. Pobuta (Pěnčík, Rataj), 53. Pěnčík. Vyloučení: 6:7, navíc Školoud (TRI) 5 + 20 min za zásah do oblasti hlavy. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 66. Střely na branku: 42:18. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:4.
Dohnal - Jancz, Pisarik, Filipek, Mitrenga, Kluz, Brél, Běhal, Valíček - Malyjurek, Ohera, Cienciala D., Christov, Kovařčík, Dérkowski, Kofroň, Samek, Školoud, Matěj.
Maček ( od 20. min Oborák) - Juřík, Špil, Soukal, Vrána, Trefil - Wolný, Pobuta, Pelech, Gola, Zuščík, Kaleta, Rataj, Pěnčík, Taras, Geinar.