Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Loučení hvězd
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Máte skvělé hráče, řekl o mládeži Ocelářů kanadský trenér

15.09.2022 · Adam Sušovský
Zajímavou a hodně cennou zkušenost za sebou mají hokejisté mládežnických kategorií třineckých Ocelářů, kteří v uplynulém týdnu na dovednostních trénincích vedl špičkový kanadský kouč Steve Baek. Jaké dojmy si z Třince odvezl?

Podívejte se v přiloženém videu na rozhovor s kanadským dovednostním trenérem Stevem Baekem, který v minulém týdnu vedl v Třinci speciální dovednostní tréninky. S mládežnickými výběry Ocelářů od brzkých ranních hodin až do večera trénoval ve speciálních jednotkách bruslení i práci s holí. 

Steve Baek je bývalý profesionální hokejista, který reprezentoval také Jižní Koreu na hokejovém mistrovství světa. Od roku 2006 žije v Kanadě, kde se specializuje na soukromé tréninky individuálních dovednostní. Jeho rukama prošla řada hokejistů, kteří dnes působí v NHL i předních evropských soutěžích. V kanadském Londýně v provincii Ontário vede vlastní hokejovou školu. 

"Tréninkové jednotky v Třinci jsou skvělé, hráči dávají pozor, tvrdě na sobě pracují a po tréninku se smějí, máte tady skvělé hráče," chválil Baek mladé Oceláře s tím, že mezi nimi a dětma v Kanadě nevidí žádný velký rozdíl. Kanada je jen zvýhodněna množstvím dětí, které v zemi hokej hrají.

Celý rozhovor si můžete pustit v přiloženém videu.

×
Dnes v 12:00 | Jun.
HC Oceláři Třinec
HC Verva Litvínov