LOUČENÍ HVĚZD: Vše, co musíte vědět před hokejovou exhibicí

08.11.2022 · Klub
Už v pátek v 17:00 se Oceláři rozloučí s hvězdami poslední dekády, svou kariéru ve svém posledním exhibičním utkání ukončí Jiří Polanský, Martin Adamský, Lukáš Krajíček a Peter Hamerlík. Bohatý doprovodný program ale ve WERK ARENĚ odstartuje mnohem dřív. Přinášíme vám deset zásadních informací, které byste o akci měli vědět!

1) S hvězdnou hokejovou kariérou se v posledním exhbičním utkání v pátek v 17:00 ve WERK ARENĚ rozloučí čtveřice bývalých vynikajících Ocelářů: Jiří Polanský, Martin Adamský, Lukáš Krajíček a Peter Hamerlík.

2) Vstupenky v symbolické ceně 133 korun si můžete koupit nadále on-line, k dispozici budou také na pokladnách arény v den zápasu.

3) Výtěžek z celé akce poputuje na účet NADANČÍHO FONDU OCELÁŘI.

4) Dobrovolným darem mohou NADAČNÍMU FONDU OCELÁŘI přispět do speciálních kasiček u vstupu také fanoušci, kteří si do úterý stihli vyzvednout svou vstupenku zdarma.

5) Brány WERK ARENY se v pátek otevírají už v 15:00.

6) V 15:30 bude v útrobách WERK ARENY - v prostorách u fanshopu HC Oceláři Třinec - autogramiáda se čtveřicí loučících se hvězd Jiřím Polanským, Martinem Adamským, Lukášem Krajíčkem a Peterem Hamerlíkem.

7) Součástí předzápasového programu bude přímo ve WERK ARENĚ také škola čepování piva, kterou klub HC Oceláři Třinec pro fanoušky připravil ve spolupráci s partnerem akce, pivovarem Radegast.

8) V průběhu utkání si můžete u hostesek v aréně zakoupit také slosovatelný lístek do tomboly, hlavními cenami jsou dresy čtyř loučících se hvězd Jiřího Polanského, Martina Adamského, Lukáše Krajíčka a Petera Hamerlíka.

9) V průběhu utkání se můžete vyfotit s maketami loučících se hráčů v životní velikosti přímo v hledišti.

10) Samotné utkání se bude hrát ve formátu 3x15 minut, sestavu týmu Polda&Áda najdete ZDE a sestavu týmu Krajda&Hamas najdete ZDE.

HC Motor České Budějovice