Partnerský klub Nadační fond
MISTR 2010/2011
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Fanshop Rozpis ledu

Kanonýr Martin Růžička je znovu Ocelářem!

17.07.2016 · Klub
Staronovou posilou třineckých Ocelářů se stane útočník Martin Růžička, jenž s klubem z WERK ARENY v pondělí 18. července podepíše novou smlouvu. Do třineckého týmu se třicetiletý střelec Růžička vrací po dvou letech strávených v klubu z KHL Traktoru Čeljabinsk.

V třineckém týmu bude i nadále působit i Kamil Kreps. Na zkoušku k Ocelářům přichází obránce Lukáš Kozák a útočník Štefan Ružička. Pětadvacetiletý Kozák loni hrál KHL za Slovan Bratislava a poté extraligu za Kometu Brno.

Dvaatřicetiletý Štefan Ružička v sezoně 2014/15 v Třinci působil a po této sezóně se rozhodl ukončit hokejovou kariéru. Svůj názor nyní přehodnotil a v současné době se již připravuje v Třinci. Zda budou u Ocelářů letos působit, se rozhodne během měsíce.

Již dříve do Třince zamířili Ján Sýkora, Rastislav Špirko, Rostislav Marosz a Jakub Petružálek. Naopak mužstvo na roční hostování opustili Vladimír Svačina, který odchází do Liberce, a Radim Matuš, jenž bude hrát za Karlovy Vary. Po vzájemné dohodě skončil Tomáš Kopecký, který si hledá angažmá.