Juniorští mistři se poprvé představí doma, vyzvou Rytíře z Kladna

19.09.2019 · Dominik Stošek
První domácí zápas letošní sezóny je tady! Do Třince míří celek s perfektní hrou v oslabení a zároveň i skvělým útokem. Oceláři v této sezóně prozatím nevyhráli. Podaří se jim to proti Kladnu? Přijďte Oceláře podpořit v pátek do Mini WERK ARENY! Utkání začíná v 18:00.

Rytíři Kladno

Kladenští Rytíři vstoupili do sezóny 2019/20 velice dobře. Ze čtyř duelů prohráli pouze jeden a se skórem 16:8 se nachází na průběžné čtvrté pozici. V posledním odehraném duelu deklasovali Mladou Boleslav 7:1 a především díky tomuto utkání mají na kontě šestnáct vstřelených branek, což je zatím nejvíc ze všech zbylých týmů turnaje O Pohár DHL. Do Třince si navíc vezou další skvělou statistiku. Rytíři se v uplynulých čtyř zápasech dostali celkem dvaadvacetkrát do oslabení, ve kterých neobdrželi ani jednu branku, a tak do Mini WERK ARENY míří se 100% úspěšností ubráněných oslabení.

Nejproduktivnější hráč Kladna: Útočník Tomáš Bernat (5+1) – 6 bodů

Brankářská jednička: Luboš Novotný – úspěšnost 93,4%

Ocelářům se vstup do nové sezóny 2019/20 nepovedl podle představ. Po konečném sedmém místě na Světovém poháru, se Ocelářům nepodařilo navázat na výhru v prodloužení proti Davosu. Sezónu započali se třemi porážkami v řadě a jedním bodem. Po dvou těsných utkání na ledě Liberce a Mladé Boleslavi, ve kterých Oceláři podlehli Tygrům 0:1 a Bruslařům 1:2 po prodloužení, se Slezané museli vypořádat s další porážkou. V posledním střetu s rakouským Salcburkem totiž prohráli vysoko 0:5. Tato šňůra proher však zcela určitě nekonečná nebude a Oceláři už vyhlížejí své první vítězství, které může přijít už klidně proti Kladnu.

Nejproduktivnější hráč Třince: Útočník Marek Havránek (1+0) – 1 bod.

Brankářská jednička: Patrik Švančara – úspěšnost 94%.