Juniorské finále po dvou letech opět v Třinci!

05.04.2019 · Martina Sikorová
Mladí Oceláři bojují o zlato! Svěřenci trenéra Juříka v bitvě o nejcennější mládežnický kov čelí pražské Spartě a v sobotu budou potřebovat vaši pomoc! V Praze hráči s drakem na hrudi urvali vítězství 4:3 v prodloužení a od mistrovského titulu je dělí jedna výhra. Druhý finálový zápas uvidí třinecká Mini WERK ARENA a to v sobotu 6. dubna od 14:00! Buďte u toho!

K prvnímu zápasu finálové série odcestovali mladí Oceláři na led soupeře a byli to právě třinečtí mladíci, kdo inkasoval jako první. Svěřenci trenéra Juříka ale brzy srovnali a následně otočili skóre ve svůj prospěch. Sparta stačila srovnat krok a dramatickou bitvu tak rozseklo až prodloužení a gól třineckého beka Jakuba Michálka. “První zápas byl velmi náročný, byl to hokej nahoru dolu. Na obou stranách byla spoustu šancí a nás skvěle podržel Nick. Povedlo se jim to stáhnout, ale nakonec jsme byli šťastnější,” hlásil autor rozdílového gólu.

Teď už se hráči s drakem na hrudi chystají na finálový zápas číslo 2. “Řekl bych, že do nás půjdou ještě více, jelikož nemají co ztratit. Určitě to bude náročné, stejně jako první zápas. , ne-li ještě náročnější. Ale my jsme připraveni dát do toho vše a ukončit to.”

POZOR! Vzhledem k velkému zájmu médií o finálovou bitvu mezi juniory Ocelářů a Spartou dojde v mini WERK ARENĚ pro sobotní, a případně také nedělní, zápas k drobným úpravám. Fanouškům budou zpřístupněny dvě třetiny balkonu a prostory okolo ledové plochy, vyjma místa mezi střídačkami. Část prostor balkonu nejblíže středu hřiště pak bude vyhrazena televizním kamerám.