Junioři skončili na Hejtmanském poháru pátí

14.08.2022 · Martina Sikorová
Mladí Oceláři se o víkendu zúčastnili 21. ročníku Hejtmanského poháru a v Karlových Varech v šestičlenné konkurenci obsadili pátou příčku.

Třinecký tým karlovarský turnaj nezastihl v ideální formě. Svěřenci trenéra Reného Muchy sice v přípravě na Hejtmanský pohár ovládli všech pět utkání, ve Varech ale narazili. Oceláři ve skupině B nejprve nestačili na Mladou Boleslav a o den později neudrželi dvougólový náskok proti Kolínu.

Jediný získaný bod za prohru v prodloužení tak poslal Třinec do zápasu o páté místo proti Mannheimu. Souboj s německým týmem se proměnil v desetigólovou přestřelku, ve které byli úspěšnější hráči s drakem na prsou a i díky hattricku Jonáše Jobánka urvali vítězství 6:4.

Výsledky Ocelářů na turnaji

BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec 4:2

Branky a nahrávky: 40. Ullrych (Šilar), 52. Bartoš (Šotkovský, Volas)

Kölner Haie – HC Oceláři Třinec – 3:2p