Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2018/2019
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Jak bude fungovat refundační systém

25.09.2020 · Klub
Pandemie koronaviru nadále ovlivňuje sportovní události v Česku. Platná bezpečnostní opatření omezují kapacitu účastníků hromadných akcí. Už před startem prodeje permanentek ohlásili Oceláři refundační systém, který myslí na to, že se do WERK ARENY nedostanou všichni držitelé permanentních vstupenek. Před prvním domácím utkáním s HC Olomouc (27. září od 17:00) klub upřesňuje, jak bude refundace fungovat.

Refundační systém

Všichni permanentkáři, na které se kvůli omezením nedostane, mají nárok na refundaci. A to v případě, že bude naplněna maximální povolená kapacita WERK ARENY permanentkáři. Zúčtování refundací bude probíhat na konci každého měsíce.

Jak to bude v praxi vypadat

Na utkání s HC Olomouc bylo v první vlně osloveno prvních tisíc permanentkářů s přednostním právem vyměnit svou permanentku za vstupenku na utkání. Ve druhé vlně pak mají tuto možnost všichni ostatní permanentkáři. Nárok na refundaci vzniká poté, co sedm hodin před startem utkání je maximálně povolená kapacita haly naplněna permanentkáři. Jestliže v neděli v 10:00 hod. nebude využita maximální kapacita WERK ARENY permanentkáři, zbylé lístky půjdou do volného prodeje a permanentkářům nevzniká nárok na refundaci.

Refundační systém v případě odehrání zápasů s prázdným nebo kapacitně omezeným hledištěm pro základní část Tipsport extraligy

Držitele celosezónních permanentek (tzn. včetně play-off) ze sezóny 2019/2020 (kteří si zakoupili permanentku za loňskou cenu)

Noví držitelé permanentek na sezónu 2020/2021

Vše výše popsané se týká pouze hokejových utkání organizovaných klubem HOCKEY CLUB OCELÁŘI TŘINEC, a.s. pořádaných ve WERK ARENĚ.