Informace ke vstupenkám na Tipsport extraligu

08.09.2019 · Klub
V pátek 13. září odstartuje nový ročník Tipsport extraligy ledního hokeje a s ním i cesta třineckých Ocelářů za obhajobou mistrovského titulu! Celkově pětadvacátá sezona třineckých hokejistů v nejvyšší soutěži přináší s sebou také novinku v podobě prodeje vstupenek.

Do nové extraligové sezony vstoupíme se zbrusu novým zprostředkovatelem online prodeje vstupenek, kterým je firma Enigoo. S tím souvisí i novinka v podobě zavedení tzv. variabilního ceníku vstupenek, který více než kdy v minulosti zohledňuje zájmy fanoušků a jejich peněženek. V praxi to znamená, že lístky na nejatraktivnější utkání základní části (kombinace soupeř + hrací den včetně času úvodního vhazování atd.) sice budou stát o něco víc než v minulosti, na druhou stranu na některé soupeře a v některé hrací dny se budou prodávat lístky výrazně levněji než dříve.

DOMÁCÍ UTKÁNÍ OCELÁŘŮ SE NOVĚ DĚLÍ DO PĚTI KATEGORIÍ:

Prodej vstupenek na domácí utkání první čtvrtiny Tipsport extraligy ledního hokeje začne v pondělí 9. září ve 12:00 h. Pořídit si je budete moci následujícími způsoby:

ON-LINE ZDE

anebo:

1) Na recepci WERK ARENY – ve čtvrtek 12. září od 10:00 do 16:00 h.

2) Na pokladnách WERK ARENY v den jednotlivých utkání – nejdříve dvě hodiny před úvodním vhazováním

ROZDĚLENÍ JEDNOTLIVÝCH DOMÁCÍCH UTKÁNÍ OCELÁŘŮ ÚVODNÍ ČTVRTINY NOVÉHO ROČNÍKU TIPSPORT EXTRALIGY LEDNÍHO HOKEJE DO KONKRÉTNÍCH KATEGORIÍ:

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE KE VSTUPNÉMU:

Děti do 100 cm mají vstup zdarma bez nároku na místo.

Děti do 150 cm a držitelé průkazu ZTP mají nárok na slevu 50% z ceny vstupenky do sektorů B, C, D, F, G, H a stání.

ZTP/P +1 osoba jako doprovod – po předložení průkazu vstup zdarma (omezená kapacita 10 osob – nutno hlásit minimálně s předstihem jednoho pracovního dne na beata.ciencialova@hcotrinec.cz).

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno