Hudler je v pořádku. Chtěl by co nejrychleji zase hrát

27.12.2012 · Adam Sušovský
Útočník Jiří Hudler je v pořádku. Ze včerejšího hrůzostrašného momentu, kdy ho brusle jednoho ze soupeřů zasáhla do krku, vyvázl jen s několika stehy. Osmadvacetiletý útočník by se chtěl co nejdříve vrátit zpět do zápasů.

"Bylo to štěstí v neštěstí. Rána je pořádně hluboká a asi pět centimetrů dlouhá, brusle ale minula tepnu a jsem v pořádku," ulevil si Jiří Hudler, kterého včera z ledu Werk arény po hrůzostrašném souboji v rohu hřiště odvezla sanitka.

Osudným se mu stal souboj o puk s útočníkem Tomášem Filippim, který v přetlačované o puk upadl a kopl nohama do vzduchu. Jeho ostří zasáhlo Hudlera do krku, ale naštěstí minulo tepnu a hrtan.

"Byl to normální souboj v rohu hřiště, akorát ztratil rovnováhu a spadl. Když jsem viděl krev, okamžitě jsem se snažil odjet na střídačku. V tu chvíli se mi vybavil Richard Zedník, ale naštěstí to tak vážné nebylo," popsal Hudler.

"Musím přiznat, že ani nevím, kolik mám stehů. Ale krk ještě bolí a nemůžu s hlavou moc hýbat. Kvůli toho dnes hrát nebudu a pochybuji, že nastoupím v neděli. Proti přírodním zákonům jít nejde. Udělám ale vše pro to, abych se vrátil na led co nejdříve. Teď ale musím odpočívat," uzavřela třinecká posila z NHL.

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno